Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Jaskinia lwa zdobyta
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 08 kwietnia 2018 20:43


 

Wicemistrz Polski w futsalu pokonany przez mistrza i lidera ekstraklasy.

 

Rekord Bielsko Biała przerwał fantastyczną serię Gatty Active Zduńska Wola , która przez 2 lata nie przegrała we własnej hali. Po zaciętym  i stojącym na bardzo wysokim poziomie widowisku, aktualni mistrzowie Polski pokonali wicemistrzów 3:2 a decydującego o zwycięstwie gola, bielszczanie strzelili na niespełna 2 minuty przed końcem.

- Wiedzieliśmy przed meczem, że któraś seria zostanie przerwana. Albo nasza, albo Gatty. Chcieliśmy, żeby to była seria Gatty i udało się - mówi Michał Kubik z drużyny Rekordu

Dodajmy, że wygrywając drużyna Rekordu podtrzymała swoją znakomitą passę, bo w tym sezonie nie odniosła jeszcze ani jednej porażki. Zduńskowolanie docenili po meczu klasę rywala.

- To jest drużyna Rekordu. W tym sezonie są można powiedzieć niezniszczalni. Mają bardzo silny zespół. Mieliśmy dużo sytuacji. Większość nie wykorzystaliśmy niestety i to się trochę zemściło. Przegraliśmy - mówi Arkadiusz Szypczyński z Gatty Active Zduńska Wola

Cieniem na wspaniałe futsalowe widowisko w Zduńskiej Woli położył się skandal związany z faktem, że po raz pierwszy w historii, części kibiców nie wpuszczono na trybuny. Zarząd Klubu Gatta tłumaczył to zaleceniami Urzędu Miasta związanymi ze względami bezpieczeństwa. 

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski