Reklama
23 Marca 2019 Sobota
Dziś imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Do końca roku zostało 284 dni.
Reklama
Reklama

 
„Zawiódł moje oczekiwania”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 23 marca 2018 12:00Prezydent Piotr Niedźwiecki skomentował odwołanie prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Zduńskiej Woli.

 

Jak już informowaliśmy, Zbigniew Piczman przestał być prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Zduńskiej Woli. Został odwołany we wtorek, przez Radę Nadzorczą tej spółki. Urząd Miasta poinformował wówczas, że powodem odwołania go ze stanowiska, były niezadowalające wyniki finansowe tego przedsiębiorstwa. We wczorajszym komentarzu do tej sprawy, prezydent Piotr Niedźwiecki stwierdził wprot, że zawiódł się na prezesie Piczmanie.

 

- Zawiódł moje oczekiwania. Rok temu miał przedłożyć program naprawczy spółki MPK. Nic takiego się nie pojawiło. Dzisiaj mamy problem z rozliczeniem tej dotacji, którą udziela miasto na tę spółkę. Bardzo szybko trzeba tam wprowadzić nową osobę. Z szybką kwerendą tego co się tam dzieje, bo dzieje się źle – powiedział prezydent

 

Na razie firmą kierują prokurenci, w tym główna księgowa. Zbigniew Piczman pełnił funkcję prezesa MPK zaledwie przez rok. Wcześniej był już prezesem tego przedsiębiorstwa w latach 2008 – 2009. Z jego potencjalnymi następcami prowadzone są rozmowy. Nazwisko nowego sternika MPK ma być ogłoszone w najbliższych dniach.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski