Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
P3 Razem zaprasza na Nowacką
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 22 marca 2018 14:07Działacze Porozumienia Ponad Podziałami Razem w Zduńskiej Woli zwierają szyki z Inicjatywą Polską Barbary Nowackiej i zapraszają na spotkanie z nią. Czy Andrzej Brodzki będzie kandydował na prezydenta Zduńskiej Woli?

 

Na spotkaniu z dziennikarzami w Zduńskiej Woli, przedstawiciele Porozumienia Ponad Podziałami Razem poinformowali, że we wtorek 27 marca o 17:30 w Domu Kultury Lokator z mieszkańcami spotka się Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej. Spotkanie ma być poświęcone sprawom kobiet a także zbliżającym się wyborom samorządowym. Lider P3 Razem przyznał jednocześnie, że chce zacieśniać współpracę z lewicowym ruchem reprezentowanym przez Nowacką.


- Na pewno bardzo dużo nas łączy jeśli chodzi o program i o podejście do samorządu. Przypomnę, że Inicjatywa Polska nie jest partią polityczną tylko stowarzyszeniem. Myślę, że będziemy budować w Zduńskiej Woli szeroko rozumiany komitet ponadpartyjny na wybory samorządowe. Ja powiem tak: Zduńska Wola nie musi być skazana na wojnę PiSu z Platformą i Zduńska Wola potrzebuje prezydenta z krwi i z kości, a nie z plakatu - zaznacza Andrzej Brodzki, lider P3 Razem

 

A skoro już mowa o wyborach, z uwagi na bogatą przeszłość samorządową byłego radnego i wiceprezydenta Zduńskiej Woli, nie mogło zabraknąć pytania o to, czy będzie kandydował na prezydenta miasta. Andrzej Brodzki nie potwierdził, lecz nie zaprzeczył.

 

- Uzależniam to od wielu spraw, natomiast powiem tak: może to zabrzmi niskromnie, ale nie czuję się gorszy od tych, którzy myślą o kandydowaniu i od obecnego prezydenta miasta - stwierdził

 

Brodzki dodał przy tym, że jest zwolennikiem wymiany pokoleniowej elit samorządowo – politycznych, które od lat rządzą w Zduńskiej Woli i jak stwierdził „zamieniają się tylko stołkami”.

 

 

 

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski