Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Adoptowane i pokochane [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 19 marca 2018 16:53

 

Koty, psy a nawet kury. To bohaterowie fotografii autorstwa Mireli Kowalskiej, które można oglądać na osiedlu Karsznice w Zduńskiej Woli.

 

Adoptowane i pokochane”. Pod takim tytułem, na osiedlu Karsznice w Zduńskiej Woli, w filii Miejskiego Domu Kultury, można oglądać niecodzienną wystawę fotografii autorstwa Mireli Kowalskiej – zduńskowolanki, która obecnie mieszka pod Wrocławiem. Jest ogromną miłośniczką zwierząt. Tę miłość, widać na wystawionych fotografiach

 

- Przygarnia wszystkie zwierzęta, nawet te chore – szczególnie te chore, którymi się trzeba zająć. Wiele z nich, tak jak opowiadała, ma wręcz od narodzenia. Niektóre z nich razem z nią się starzeją i umierają też u niej w gospodarstwie. Ale ponieważ ta miłość jest tak duża i to przywiązanie jest tak zuże, postanowiła zatrzymać właśnie te zwierzęta w kadrze - mówi Joanna Sychniak - Paterek, kierowniczka karsznickiej filii MDK.

 

Z niektórymi zwierzętami przedstawionymi na fotografich, związane są fascynujące historie, które można usłyszeć zwiedzając tę wystawę. Na przykład o kogucie, którego jako pisklę, przyniósł do domu pani Mireli w pysku jej pies.

 

Wystawą prac fotograficznych Mireli Kowalskiej, które będzie można oglądać w Karsznicach przez najbliższy miesiąc, Miejski Dom Kultury rozpoczął cykl prezentacji nigdzie nie publikowanych dotąd dokonań twórców - amatorów.

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 19 marca 2018 16:59
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski