Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Gimnazjaliści na targach [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 14 marca 2018 17:04

 

Gimnazjaliści z powiatu zduńskowolskiego mogli się dziś dowiedzieć, co oferują im szkoły średnie i zawodowe. W I LO zorganizowano dla nich targi.

 

Szkoły średnie, zawodowe oraz różne instytucje zaprezentowały się dziś w Zduńskiej Woli na targach edukacyjnych dla gimnazjalistów, które starostwo zorganizowało w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kaziemierza Wielkiego. Miały zadanie pomóc młodym ludziom w podjęciu decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia, po ukończeniu gimnazjum.

 

- Myślę, że młodzież dzisiaj wybiera szkołę, która da im dobry zawód, a co za tym idzie dobre pieniądze. I myślę, że dzisiejsi gimnazjaliści myślą już zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy po raz pierwszy organizowaliśmy te targi - mówi Katarzyna Hofman z Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli

 

Każada ze szkół starała się zwrócić na siebie jak największą uwagę uczniów odwiedzających targi. Dlatego nie poprzestawały na rozdawaniu ulotek. Normą stały się już różnego rodzaju specjalnie na tę okazję wyreżyserowane pokazy. W targach edukacyjnych w Zduńskiej Woli wzięło udział kilkanaście placówek z całego regionu. 

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski