Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Pęknięcie wodociągu zablokowało drogę [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 12 marca 2018 21:29

 

Droga wojewódzka nr 710 w miejscowości Szadek została zablokowana przez pękniętą rurę wodociągową. Usuwanie awarii może potrwać do późnych godzin nocnych.

 

Do awarii rury wodociągowej pod ulicą Sieradzką w Szadku, czyli drogą wojewódzką nr 710 doszło dziś po 17:00. Woda zaczęła wybijać pod dużym ciśnieniem przez popękany asfalt.

 

- Nastąpiła awaria na sieci przesyłowej, z tym, że woda meandrowała pod asfaltem i wybiła w zupełnie innym miejscu. Podniosła asfalt, więc musieliśmy wyciąć całą tutaj ulicę Sieradzką z ruchu, ponieważ nie wiemy co pod tym asfaltem jest, czy nie doszło do jakiegoś większego wymycia, czy nie doszło do uszkodzenia podkładu pod asfaltem – tłumaczy Maciej Szymczak, kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szadku

 

Awaria wodociągu spowodowała całkowite wyłącznie z ruchu ulicy Sieradzkiej na kilkusetmetrowym odcinku między rynkiem w centrum Szadku a rozjazdem na Zduńską Wolę i Błaszki. Straż pożarna i policja kierowały ruch samochodowy na objazdy. Usuwanie awarii przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szadku może potrwać do późnych godzin nocnych.

 

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 12 marca 2018 21:48
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski