Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Rusza budowa bloku
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 09 marca 2018 11:12


Jeszcze w tym miesiącu ma ruszyć budowa wielorodzinnego budynku u zbiegu ulic Sieradzkiej i Wileńskiej. Inwestycję realizuje deweloper z Sieradza.

 

Firma deweloperska z Sieradza dziś odebrała pozwolenie na budowę. Na rogu Wileńskiej i Sieradzkiej powstanie 20 mieszkań + 1 lokal usługowy na parterze. Każdy z mieszkańców będzie miał również swoje pomieszczenie w piwnicy oraz miejsce parkingowe. Posesja ma być ogrodzona i monitorowana, więc osoby postronne nie będą miały wstępu na jej teren ani na przylegający do niej parking. Każde mieszkanie będzie posiadało oddzielne liczniki ciepła. Powierzchnia balkonów to ok 7 m.kw. Budynek będzie 3-piętrowy z windą sięgającą piwnicy. Metraż mieszkań: od 43 do 74 m.kw.

 

- To bardzo dobra wiadomość. Od dawna nie budowało się mieszkań w Zduskiej Woli. (…) To bardzo oczekiwana inwestycja. Jestem przekonany, że to jest taka dobra jaskółka budownictwa wielorodzinnego w Zduńskiej Woli – powiedział Piotr Niedźwiecki, prezydent Zduńskiej Woli

 

Mimo, że budowa jeszcze się nie rozpoczęła, połowa mieszkań już ma swoich właścicieli.

 

- Jest zainteresowanie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że mamy około 50 procent mieszkań już zarezerwowanych. Umowy będą podpisywane już deweloperskie w połowie kwietnia. Płatność za mieszkania jest ratalna – wyjaśnia deweloper Marian Belica

To oferta dla bardziej zasobnych osób, gdyż mieszkania zbudowane będą wyłącznie na sprzedaż, bez możliwości najmu. Miesięczna opłata za 60-metrowe mieszkanie będzie wynosiła 250 złotych + media. Budowa ma rozpocząć się 20 marca. Oddanie do użytku ma nastąpić w czerwcu przyszłego roku.


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 09 marca 2018 11:50
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski