Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Pucharowe zwycięstwo tenisistów [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 26 lutego 2018 17:28Tenisiści IKS Start wygrali finał województwa łódzkiego w ramach Pucharu Polski i awansowali do grona 16 najlepszych drużyn w kraju.

 

I ligowa drużyna w składzie Andrzej Kaczmarek, Tomasz Wiśniewski, Marcin Sankowski i Grzegorz Janczewski w ramach Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski rozegrała w Zduńskiej Woli finał z MLUKS Rawa Mazowiecka i zwyciężyła 4 : 1. Awansowała tym samym do następnej fazy do której przystąpi 16 najlepszych drużyn w Polsce uczestniczących w Pucharze. Nasza drużyna walczyć będzie ze zwycięzcami województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

 

Drużyna IKS "START"II w składzie: Przemysław Gierak, Mateusz Sarzała, Dominik Ciszewski, Piotr Pabich i Tomasz Kozłowicz rozegrała mecz III ligowy na wyjeździe z UKS II Fungis Maków i zdecydowanie wygrała 7 : 3. Tym samym zrównała się punktami z liderem III ligi - MLUKS 5 Bełchatów.

 

Miniony tydzień w IKS "START" to również kolejny już II Klubowy Turniej dla najmłodszych zawodników, w którym zwyciężył Łukasz Mieleszkiewicz. II miejsce zajął Krystian Marszałek, a III miejsce Bartosz Rzeźniczak. 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski