Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Prokuratura żąda zmodernizowania basenów
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 12 lutego 2018 21:09



Baseny na MOSiRze mają zostać poddane gruntownej modernizacji. Tak wynika z pisma, jakie Prokuratura Rejonowa w Zduńskiej Woli wysłała do prezydenta miasta, władz spółki MPWiK oraz do Rady Miasta. Według urzędników, modernizacja będzie kosztować wiele milionów złotych. Brak modernizacji basenów, spowoduje ich zamknięcie. 

 

W swoim piśmie z 17 stycznia b.r. do urzędników, zarządu MPWiK oraz przewodniczącego Rady Miasta prokuratura informuje o zakończeniu postępowania prowadzonego w zakresie niedopełnienia obowiązków służbowych przez prezydenta Piotra Niedźwieckiego oraz innych pracowników Urzędu Miasta oraz prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji i kierującego kompleksem basenów miejskich, prowadzonego o czyny zabronione z art. 231 par. 1 kk i inne. „Niemniej jednak, w toku postępowania ujawniono zdarzenia nie wypełniające przestępstwa, ale konieczna jest ich eliminacja na innej drodze” - stwierdziła prokuratura a obszerny fragment tego pisma dotyczył konieczności gruntownej modernizacji miejskich odkrytych basenów.

Urzędnicy magistratu oszacowali, że remont basenów na MOSiRze wykonany według zaleceń prokuratury mógłby kosztować nawet do 12 milionów złotych!

 

Oto fragmenty wspomnianego pisma Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli :






See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 12 lutego 2018 21:33
 
 
Reklama
Reklama




                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski