Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
PiS skomentował decyzję RIO
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 05 lutego 2018 20:08Do sprawy zaakceptowania przez Regionalną Izbę Obrachunkową budżetu Zduńskiej Woli odnieśli się dziś w „liście otwartym” także radni klubu Prawo i Sprawiedliwość. Oto treść listu...

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość Zduńska Wola 05.02.2018

w Radzie Miasta Zduńska Wola

 

 


                                                                        Pan Piotr Niedźwiecki

                                                                          Prezydent Miasta

                                                                             Zduńska Wola

 

List otwarty

 

W związku z zatwierdzeniem budżetu Miasta Zduńska Wola na rok 2018 i ostatecznym zaakceptowaniu go przez organ kontrolny tj. Regionalną Izbę Obrachunkową (decyzja z 02.02.2018 r.), zwracamy się z uprzejmą prośbą do organu wykonawczego, jakim jest Prezydent Miasta, o niezwłoczne rozpoczęcie prac nad realizacją ww. uchwały budżetowej.

Przeszło miesięczny spór jaki toczył Pan z Radą Miasta o ostateczny kształt budżetu, zakończony decyzją RIO, przyznający rację organowi stanowiącemu tj. Radzie Miasta, spowodował opóźnienie realizacji przede wszystkim inwestycji, na które niewątpliwie czekają Mieszkańcy Naszego Miasta.

Mając na uwadze, iż dobro Zduńskowolan jest celem najwyższym, odrzucając różnice, które niewątpliwie istnieją pomiędzy nami, jesteśmy do Pana dyspozycji i zapraszamy do konstruktywnych rozmów dotyczących realizacji jakże ambitnego budżetu (ponad 30 milionów zł na inwestycje). Najlepszym miejscem do prowadzenia tego typu dialogu są oczywiście sesje Rady Miasta i na nich oczekujemy pańskiej obecności i żywimy nadzieję, że pańska decyzja sprzed kilku miesięcy o nie pojawianiu się na obradach rady ulegnie zmianie. Jeśli mimo wszystko nadal nie będzie chciał się Pan pojawiać na sesjach Rady Miasta, jesteśmy gotowi spotkać się z Panem w każdym dowolnym, innym terminie, ponieważ Miasto Zduńska Wola potrzebuje dialogu, jakże potrzebnego w realizacji budżetu 2018 r.

 

       Z poważaniem

Przewodniczący Klubu Radnych
              
Prawa i Sprawiedliwość

        Adam Synowiec

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 05 lutego 2018 20:50
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski