Dziś imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zwycięstwo siatkarzy MKSu
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
niedziela, 07 stycznia 2018 16:44

Siatkarze MKSu odnieśli kolejne zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonali wczoraj Siatkarza Wieluń.

Mecz z Siatkarzem Wieluń na początku sprawiał wrażenie łatwego. Zduńskowolanie pewnie wygrali pierwsze dwa sety 25:23 i 25:22 . W trzecim secie prowadzili już 18:13 i... wtedy coś się zacięło. Niespodziewanie oddali inicjatywę wielunianom, którzy nie tylko dogonili naszych zawodników, ale w końcówce wyszli na prowadzenie i wygrali do 22. Było więc 2:1 w setach. Czwarty set na początku toczył się pod dyktando gości, którzy wygrywali już 8:3 i wydawało się, że także padnie ich łupem. Zawodnicy Pawła Niewiadomskiego wzięli się jednak do roboty i w połowie seta doprowadzili do remisu. Oba zespoły grały na remis aż do końca. Więcej zimnej krwi zachowali siatkarze naszej drużyny i to oni ostatecznie przechylili szalę wygrywając 29:27 a całe spotkanie 3:1.