Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
Ruszyło Centrum Wsparcia dla Młodzieży i Rodziców
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 29 listopada 2017 06:01


W młodzieżowym klubie działającym pod okiem księży Orionistów przy parafii św. Antoniego zainaugurowało swoją działalność Centrum Profilaktyki i Wsparcia Młodzieży i Rodziny „Trampolina”.

 

Centrum powstało dla nastolatków i ich rodziców, aby zaoferować darmową pomoc w zakresie poradnictwa, terapii psychologicznej oraz tworzenia indywidualnych programów rozwojowych. Zajmie się też konsultacjami i mediacjami za pośrednictwem mediatorów rodzinnych i rówieśniczych, treningiem umiejętności społecznych, m.in. asertywności i komunikacji. Wśród zaplanowanych zadań są też weekendowe warsztaty psycho-edukacyjne, mikołajkowy turniej koszykówki oraz koncert rapera TAU.  

- Jest to kolejna inicjatywa, która wpisuje ich działalność w życie naszego miasta, a inwestycja w młodzież i jej prawidłowy rozwój jest godna najwyższej pochwały. „Trampolina” kipi pozytywną energią i cieszy mnie ogromnie, że jest taką alegoryczną odskocznią dla młodzieży, dającą wsparcie i odpowiednie narzędzia psychologiczne i emocjonalne do skoku w dorosłe życie – powiedział podczas otwarcia prezydent Piotr Niedźwiecki.  

Osoby chcące skorzystać z oferty Centrum mogą się kontaktować z księdzem Piotrem Jaskiem pod nr tel. 791739191, lub Anną Matusiak, tel. 536275660.

źródło: zdunskawola.pl

Aktualizowany: środa, 29 listopada 2017 06:08
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski