Reklama
15 Grudnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Do końca roku zostało 17 dni.
Reklama
Reklama

 
Łódzka posłanka – szefową Nowoczesnej [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 26 listopada 2017 07:17


Katarzyna Lubnauer, posłanka z województwa łódzkiego wybrana została nową przewodniczącą partii .Nowoczesna. Zduńskowolskie koło tej partii także było reprezentowane na tej konwencji.

W wyborach kandydowali jeszcze posłowie Paweł Pudłowski i Piotr Misiło, którzy ostatecznie wycofali się i poparli kandydaturę Katarzyny Lubnauer. W głosowaniu delegatów nowa przewodnicząca pokonała Ryszarda Petru w stosunku głosów 149:140.

- Nowoczesna powinna stać się ikoną aktywnej klasy średniej i aspirującej do niej Polaków. Klasy która każdego dnia jest zdradzana i obrażana przez PiS. Musimy ponownie zakotwiczyć się w grupie ludzi aktywnych i odzyskać dla Nowoczesnej poparcie wśród większej liczby przedsiębiorczych Polaków (…) Podział widzę tak: Polska aktywna, mądrej zmiany kontra Polska populistów i Misiewiczów. Będę kontynuować i rozwijać rozmowy o przyszłości opozycji, która musi wygrać wszystkie zbliżające się wybory ale Nowoczesna zachowa w niej swoją tożsamość – mówiła Katarzyna Lubnauer na konwencji.
Na konwencji, koło .Nowoczesna Zduńska Wola reprezentował Michał Trzciński (na zdj.).

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski