Reklama
17 Lutego 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Do końca roku zostało 318 dni.
Reklama
Reklama

 
„Sztuka dojrzała” w MDK [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 16 listopada 2017 19:34„Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+”. To program Łódzkiego Domu Kultury, współtworzony przez Miejski Dom Kultury Centrum Integracji Ratusz. 

 

ŁDK zaprasza wszystkich młodych duchem twórczych artystów, do aktywnego udziału w przedsięwzięciach i warsztatach. „Sztuka dojrzała” bo tak nazywa się ten cykl warszatów to odpowiedź na potrzebę rozwoju artystycznego słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego w strukturach Miejskiego Domu Kultury. W miesiącach październik/listopad odbywały się warsztaty, na których seniorzy doskonalili swoje umiejętności z rysunku/malarstwa oraz rękodzieła. Rozwój Uniwersytetu, a co za tym idzie również słuchaczy, jest rzeczą bardzo ważną. Dlatego projekt „ Sztuka Dojrzała” to doskonała okazja do tego typu działań. Warsztaty poprowadzili doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy.

 

Podsumowaniem warszatów będzie happening, który jest zaplanowany na 17 listopada na godzinę 10.30 przed Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz, podczas którego seniorzy będą ubierać drzewa we wcześniej wykonane szaliki. Będzie to także wspaniała okazja do pochwalenia się swoimi dziełami szerszej publiczności.

 

Na realizację tego przedsięwzięcia Miejski Dom Kultury pozystał 5000 złotych dofinansowania ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury. Wkład własny MDK w ten projekt to 1250 zł.
Organizatorzy: Łódzki Dom Kultury i Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli.

 

 

Aktualizowany: czwartek, 16 listopada 2017 19:49
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski