Rywalizowali karatecy [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski
poniedziałek, 06 listopada 2017 12:33

Nasze miasto gościło w weekend uczestników mistrzostw Województwa Łódzkiego w Karate Kyokushin. Bardzo dobrze spisali się zduńskowolanie.

Z mistrzostwami województwa łódzkiego połączone były mistrzostwa powiatu zduńskowolskiego. Zawody zostały rozegrane w formule kata z podziałem na dziewczęta i chłopców w kategoriach wiekowych. Miały charakter otwarty i uczestniczyło 104 zawodniczek i zawodników z województw Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Łódzkiego. Organizatorem zawodów był Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin a współorganizatorami  Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Urząd Miasta Zduńska Wola.

Z naszego klubu wystartowało 23 zawodników. Najmłodszy miał niecałe 5 lat. 9 reprezentantów Zduńskowolskiego Klubu Karate Kyokushin stanęło na podium mistrzostw, które stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Oto miejsca zawodników ZKKK:

1 miejsca zajęli:  Ewa Pierzakowska, Zofia Kikowska i Mateusz Kazimierczak

2 miejsce zajął Bartosz Pełka

3 miejsca zajęli: Justyna Gabrysiak / Zapolice/, Amelia Kubiak, Zuzanna Felakowska,