Reklama
21 Października 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Do końca roku zostało 72 dni.
Reklama
Reklama

 
.Nowoczesna pyta o potrzeby [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 23 października 2017 15:58.Nowoczesna wyszła z inicjatywą pod nazwą „Mapa potrzeb powiatu zduńskowolskiego”. Główne założenia tego projektu, zduńskowolscy działacze tej partii przedstawili dziś na briefingu.

Działacze lokalnych struktur .Nowoczesna wyszli dziś do zduńskowolan. Przy dawnym MDKu rozmawiali z mieszkańcami i spisywali wysunięte przez nich pomysły dotyczące spraw oraz inwestycji, które ich zdaniem miastu i powiatowi są w tym momencie najbardziej potrzebne.

- Mapa potrzeb to inicjatywa skierowana do mieszkańców. Nasi działacze i sympatycy na ulicach miast powiatu będą pytać mieszkańców o mocne i słabe strony powiatu zduńskowolskiego. Mapa potrzeb ma na celu stworzenie programu dla Zduńskiej Woli i powiatu zduńskowolskiego. Nasz region potrzebuje nowego otwarcia. Będzie ono możliwe wówczas, gdy nowe pomysły, nowe idee, będą przedmiotem konsultacji z mieszkańcami. Ponieważ to oni są najważniejszymi beneficjentami zmian, których sami oczekują – przekonywał Patryk Lorenc z .Nowoczesnej

Działacze .Nowoczesnej krytycznie odnosili się do sprawy nie realizowania wielu zapowiadanych inwestycji w Zduńskiej Woli. Twierdzą, że gdyby odzyskać pieniądze zainwestowane w przygotowane przez ostatnie lata dokumentacje różnych nie zrealizowanych później inwestycji, to uzbierałaby się naprawdę pokaźna kwota.

 

Podobną akcję jak dziś, działacze tej partii pragną przeprowadzać regularnie co kilka tygodni, nie tylko na ulicach Zduńskiej Woli, ale w różnych miejscach naszego powiatu. Pomysły związane z tematem ich akcji można także przesyłać do nich drogą mailową. Młodzi działacze tego ugrupowania nie ukrywają, że akcję tę zrobili już z myślą o przyszłorocznych wyborach samorządowych.

   

 

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski