Reklama
21 Października 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Do końca roku zostało 72 dni.
Reklama
Reklama

 
Hala – może lepiej na PMOSie?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 17 października 2017 21:07Trzecim tematem poruszonym na dzisiejszej konferencji była hala sportowo – widowiskowa. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji technicznej tego obiektu.

 

W temacie związanym z nową halą sportowo – widowiskową wypowiedziała się Lidia Sosnowska, dyrektor Biura Rozwoju iInwestycji informując, że miasto ogłosiło przetarg na dokumentację techniczną. Projektant będzie musiał przedstawić do wyboru dwie koncepceje urbanistyczno – architektoniczno – budowlane tego obiektu. Prezydent po raz kolejny wyraził przekonanie, że postawienie hali na PMOSie byłoby znacznie lepszym i logiczniejszym rozwiązaniem.

 

- W dalszym ciągu stwierdzam, że lokalizacja zaproponowana przez Prawo i Sprawiedliwość nie jest najlepsza. (…) Może spowodować pewne trudności. (…) Dlatego chciałbym zaproponować porót do tej lokalizacji zaproponowanej wcześniej na PMOSie - stwierdził prezydent Piotr Niedźwiecki

 

Prezydent publicznie zaprosił starostę powiatu Wojciech Rychlika, do współdziałania w realizacji tej inwestycji. „Można by stworzyć wtedy Regionalne Centrum Sportu” - zaproponował prezydent

Wyraził przy tym nadzieję, że uda się jeszcze przekonać pomysłodawców do zmiany lokalizacji hali. Zwrócił uwagę, że pomysł usytuowania hali na Pogoni nie był z nikim konsultowany. Dokumentacja techniczna nowej hali ma powstać do połowy czerwca.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski