Reklama
14 Grudnia 2018 Piątek
Dziś imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Do końca roku zostało 18 dni.
Reklama
Reklama

 
Autobusem bez biletu?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 17 października 2017 20:52Na spotkaniu z dziennikarzami, prezydent powrócił do przedstawionego niedawno pomysłu wprowadzenia bezpłatnej komunikacji miejskiej w Zduńskiej Woli.Poinformował również o zmianach w Radzie Nadzorczej.

 

Prezydent Piotr Niedźwiecki poinformował, że władze MPK bierają doświadczenia w tych miastach, gdzie bezpłatna komunikacja już funkcjonuje, na przykład w Bełchatowie. Według prezydenta, u nas rozwiązanie takie można byłoby wdrożyć na początku wakacji lub na początku roku szkolnego 2018/19. Wspomniał, że władze miasta zamierzają zaprosić okoliczne gminy, żeby przedstawić im związaną z tym ofertę i dopiero wówczas znane będą faktyczne koszty, które należałoby zabezpieczyć w budżecie miasta Zduńska Wola. "Jesteśmy zdeterminowani, ale to wymaga czasu i analizy" – zaznaczył prezydent.

Wspomniał również o nie najlepszej atmosferze wewnątrz tej firmy,  że w MPK, między pracownikami pojawiają się napięcia. „Pojawiły się informacje o doniesieniach do prokuratury. Niedobrze, gdy emocje zaczynają dominować” - dodał.

Poinformował również, że spółka ma nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej. Został nim Włodzimierz Kłobus – były komendant powiatowy policji w Zduńskiej Woli.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski