Reklama
16 Grudnia 2017 Sobota
Dziś imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Do końca roku zostało 16 dni.
Reklama
Reklama

 
Utkaj swój pomysł! [plakat]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 06 października 2017 19:16


Miejski Dom Kultury czeka na propozycje mieszkańców do 3 edycji Tkalni Inicjatyw. Propozycje można składać tylko do środy 11 października.

Tkalnia Inicjatyw, zaczynała od dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury. Teraz kontynuuje działalność już na podstawie własnych środków. Ideą przedsięwzięcia jest pomoc mieszkańcom w realizacji pomysłów oraz ich wsparcie finansowe. Wsparcie finansowe jednego pomysłu nie może przekroczyć 2 tysięcy złotych, ale to już może wystarczyć, by wcielić w życie ciekawe przedsięwzięcie, na zrealizowanie którego, jego autor nie miał  środków i pomysłu, ani bardzo ważnego w wielu przypadkach doświadczenia. We wszystkich tych aspektach służy pomocą Miejski Dom Kultury.  

 

- Jeżeli nie wiedzą do końca jak to „ugryźć”, jak się za to wziąć, my jesteśmy do dyspozycji, pomożemy. Pomysły mogą być bardzo różne, zależnie od wyobraźni. Do tej pory udało nam się zrealizować cykl warsztatów, projekty dla dzieci, koncerty, spektakl integracyjny, łączący osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi. Możemy pomóc finansowo, osobowo jesteśmy do dyspozycji – mamy szereg ludzi: plastyków, techników, jak i nas z organizacji imprez. A także dysponujemy salami i sprzętem technicznym - mówi Martyna Paluszkiewicz z MDK.  

Organizatorzy chcą w ten sposób pobudzić mieszkańców do działania. Pomysły do realizacji w ramach Tkalni Inicjatyw, poparte tak zwaną „fiszką” czyli opisem pomysłu należy złożyć w Dziale Organizacji Imprez Miejskiego Domu Kultury najpóźniej do środy 11 października do godziny  18:00.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 06 października 2017 19:23
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski