Reklama
12 Grudnia 2018 Środa
Dziś imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Do końca roku zostało 20 dni.
Reklama
Reklama

 
Mieszkańcy Borowej stracili cierpliwość
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 26 września 2017 06:21„Narastało w nas rozczarowanie, złość i poczucie bezsilności” - mówili do radnych na ostatniej sesji miasta, mieszkańcy ulicy Borowej – od wielu lat dziurawej, błotnistej i zaniedbanej. Radni złożyli im obietnicę...

 

Mieszkańcy ulicy Borowej z osiedla Nowe Miasto przyszli na piątkową sesję, by opowiedzieć o fatalnym stanie swojej drogi. Zaapelowali do radnych, by ich udrękom położyli wreszcie kres.

- Spacery z dzieckiem okazały się niemożliwe, bo koła wózka grzęzły w błocie. Ciągłe wizyty u mechaników, bo dziury w drodze skutecznie niszczyły zawieszenie. Uciążliwy kurz, który brudzi elewację, okna, parapety i zanieczyszcza powietrze, którym oddychamy. Wraz z upływem dni, miesięcy, lat narastało w nas rozczarowanie, złość i takie ogromne poczucie bezsilności, że choćbym nie wiem co robili, to nic się nie zmieni. (…) Na 31 ulic na osiedlu, tylko 3 mają nawierzchnię asfaltową, z czego dwie to ulice powiatowe. Wobec powyższego my mieszkańcy ulicy Borowej apelujemy o ujęcie w budżecie miasta na 2018 rok budowy ulicy Borowej wraz z chodnikami i ścieżką rowerową. My oświetlenie, mamy kanalizację i czekamy już 50 lat – podkreślali mieszkańcy ulicy Borowej.

Od radnych otrzymali zapewnienie, że w budżecie na 2018 rok zarezerwowane zostaną pieniądze na modernizację ulicy Borowej.


 

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski