Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
„Jaka praca, taka płaca”?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 15 września 2017 22:10

"Prezydent nie zasługuje na tak wysokie wynagrodzenie, jakie miał wcześniej" – podtrzymuje radny PiS Witold Gwiazda, komentując zapowiedź Piotra Niedźwieckiego, skierowania do sądu sprawy obniżenia mu pensji przez Radę Miasta.

 

Odnosząc się do słów prezydenta Zduńskiej Woli Piotra Niedźwieckiego, który na ostatniej konferencji prasowej zapowiedział, że skieruje do sądu sprawę obniżenia mu przez radnych pensji, przewodniczący Rady Miasta a jednocześnie radny PiS Witold Gwiazda, którego klub w całości opowiedział się za diametralnym obcięciem prezydenckiego wynagrodzenia stwierdził, że dziwnym jest, iż taka refleksja u prezydenta pojawiła się dopiero rok po obniżeniu pensji. Radny przyznał, że prezydent ma prawo nie zgadzać się z tym i szukać sprawiedliwości na drodze sądowej. Przypomniał jednak, że ustalanie wysokości pensji prezydenta miasta, należy do wyłącznej kompetencji Rady Miasta.

 

- Jako radny uważam, że nasza decyzja była słuszna. Rozmawiałem z kolegami i koledzy przez ten rok czasu utwierdzili się w tym, że ta decyzja był jak najbardziej podjęta w sposób taki jak należy.  Zarzuty, które były pisane w uzasadnieniu przy podejmowaniu tej uchwały o obniżeniu pensji, przez ten rok czasu zostały potwierdzone i jesteśmy przekonani, że podjęliśmy dobrą decyzję. Prezydent nie zasługuje na tak wysokie wynagrodzenie, jakie miał wcześniej - przekonuje Witold Gwiazda

 

Według Gwiazdy argumenty za utrzymaniem uchwały o obniżeniu pensji Piotra Niedźwieckiego nie zmieniły się:

 

- Prezydent można powiedzieć, że nie zarządza miastem w taki sposób, jak powinien robić to dobry włodarz. (…) Można powiedzieć, że abdykował (…) Próbuje skłócać mieszkańców z Radą Miasta. Robienie konferencji prasowych, to trochę za mało – podsumował Witold Gwiazda.

 

Komentarze 

 
#19 Krysia 2017-09-19 13:31
Tak panie W.G.Obaj tacy jesteście,że jeden jest wart drugiego,a w sumie razem jesteście niewiele warci.Suweren byłby szcześliwy,jak byście razem zniknęli raz na zawsze z urzedów,które zajmujecie za wielką kasę i żadną robotę.
Cytować
 
 
#18 Niezadowolony 2017-09-18 20:17
Z tego całego bełkotu tylko jedno zdanie ma sens "Robienie konferencji prasowych, to trochę za mało – podsumował Witold Gwiazda."
Cytować
 
 
#17 Kilińskiego 2017-09-18 18:56
A ja KODzoarstwu na złość napiszę WITOLDZIE PROWADŹ!!!! A zaplujcie się i niech wam wątroba gnije. I jeszcze raz WITOLDZIE PROWADŹ!!!!
Cytować
 
 
#16 mikol 2017-09-17 08:10
Śmiech na sali co ten Pan opowiada najlepiej zabrać wynagrodzenie Prezydentowi a dać sobie podwyżkę to jest właśnie głupie gadanie według Pana Prezydent nie zarządza dobrze miastem a Pan co robi siedzi na stołku i bierze pieniądze popatrzcie na siebie a później oceniajcie innych ludzi tyle ode mnie bo nie chce się denerwować.
Cytować
 
 
#15 Zdunskowolanin 2017-09-17 07:21
Skoro jaka praca taka płaca to kilku radnych PiSu jest wolontariuszami czy dopłaca do bycia radnym? Księżniczka, która prawie zawsze się nudzi na sesjach i tylko jako pierwsza potrafi rękę podnosić jak jej nakazano....śpiący królewicz, który z nudów potrafi zasnąć na sesji....
A Pan Gwiazda? Robi wszystko na przekór prezydentowi... ta wojna jest widoczna gołym okiem. Tu nie chodziło o sprawiedliwą pensję a o kolejną złośliwość. Oby czas Pisu w naszym.mieście i ich komedii w końcu się zakończył.
Cytować
 
 
#14 Unkas 2017-09-16 14:31
Co za beznadziejne wywody pożal się ... radnego.Nie dość że beznadziejnie prowadzi obrady RM komentując każdą wypowiedź osoby zaproszonej to jeszcze sili się na prymitywną ocenę człowieka któremu do pięt nie dorasta.Najgorszy przewodniczący RM w historii Zduńskiej Woli.
Cytować
 
 
#13 X 2017-09-16 14:31
A ile Pan boerze, i za co?
Cytować
 
 
#12 KiT 2017-09-16 14:22
Cytuję Jan Prusiński:
Niedźwiecki zamiast współpracować z PIS to z nimi walczy. Po co? Żeby podbudować własne EGO? A Zduńska Wola się zwija bo ten kłótliwy małostkowy facecik nie umie się z nikim dogadać. Smutne. 10 lat rządów Niedżwieckiego to najsmutniejszy okres w historii naszego miasta.

Smutne to jest to, ze Go trzykrotnie wybierano na najwyzszy urzad w miescie. Ale to takire zdunskowolskie: " mali ludzie robia wielkie kariery".
Cytować
 
 
#11 SLDowiec 2017-09-16 14:07
Czepianie się Pana Przewodnicząceg o a sznurowania butów jesteście mu niegodni i tyle w temacie. A nasze SLD to rachityczne dno ze starym dziadem na czele. Tylko PIS!!!
Cytować
 
 
#10 S 2017-09-16 12:23
Cytuję zduńska wola:
Jaki przewodniczący takie wychowanie i ogłada

Pan przewodniczący wyjątkowo delikatny w ocenie tego leniwego facecika. Ja bym klęła na czym świat stoi. Ten prezydent nie zasłużył nawet na najniższą krajową. Jak ja nienawidzę nierobów.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski