Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Nie dali rady Zamościowi
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 10 września 2017 18:47Tenisiści stołowi IKS Start Zduńska Wola, rozegrali historyczne – pierwsze spotkanie w I lidze. Po zaciętym meczu nieznacznie ulegli drużynie z Zamościa.

Remis wisiał w powietrzu. Po pierwszych czterech grach singlowych był remis 2:2 . Dwa deble również zakończyły się podziałem punktów i było 3:3. W ostatnich czterech singlach swoje spotkanie wygrał jedynie Tomasz Wiśniewski. Wydawało się, że drużyna Bogusława Pabicha zremisuje z przyjezdnymi, bo w ostatnim spotkaniu Marcin Sankowski prowadził już w setach 2:1 ze swoim rywalem z Zamościa, a w ostatnim, decydującym secie prowadził w końcówce, lecz ostatecznie przegrał mecz 2:3 a zduńskowolanie ulegli PWSZ Zamość 4 do 6.

- W tych kluczowych momentach brakowało mi trochę cierpliwości. Być może jest to kwestia tego, że bardzo dawno nie grałem w lidze – ocenił swój występ w tym spotkaniu Marcin Sankowski

Marcin Sankowski, to obok Grzegorza Janczewskiego dwaj nowi zawodnicy, którzy dołączyli do kadry trenera Pabicha. Uzupełniają ją: Tomasz Wiśniewski, Andrzej Kaczmarek, Piotr Pabich i Dominik Ciszewski.

Podkreślmy, że mecz odbył się po raz pierwszy w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 a na trybunach zasiadło blisko 100 osób.  Warto dodać, że drużyna z Zamościa przyjechała do Zduńskiej Woli bez swojego lidera, ale pozostali zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, co nie dziwi zważywszy na fakt, że w poprzednim sezonie walczyli w barażach o superligę tenisową. Teraz przed naszymi tenisistami 2 mecze wyjazdowe. Zduńskowolskiej publiczności, która coraz liczniej przychodzi na te spotkania, zaprezentują się ponownie 30 września, także w sali SP nr 7 przy ulicy Wodnej.

See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski