Reklama
20 Września 2018 Czwartek
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

 
Wielka orkiestra – na Święto Miasta
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 05 września 2017 20:34


Polska Orkiestra Radiowa, która zagra na scenie pomiędzy kamienicami, a to tylko jeden z elementów zbliżającego się Święta Miasta, które zapowiada się naprawdę ciekawie.

 

Już 16 września pod hasłem Spotkajmy się w Europa Cafe, Zduńska Wola obchodzić będzie swoje kolejne święto. Jego głównym elementem będzie wielki koncert (ponad 70 muzyków) Polskiej Orkiestry Radiowej pod batutą Krzesimira Dębskiego, z udziałem zduńskowolanina, wybitnego saksofonisty Andrzeja Olejniczaka oraz Anny Jurksztowicz. Koncert, odbędzie się o godzinie 19:00 na specjalnie zbudowanej scenie obok remontowanej kamienicy przy Dąbrowskiego 1. Zabrzmią przeboje filmowe, ale również symfoniczna wersja piosenek Elvisa Presleya.

- To niezwykle ambitne przedsięwzięcie artystyczne. Na pewno znajdzie grono odbiorców i serdecznie zachęcamy do tego, żeby uczestniczyć w tym muzycznym wydarzeniu – zaprasza prezydent
Piotr Niedźwiecki

Mieszkańców czekają tego dnia także inne niespodzianki. W Alejach Kościuszki można będzie odbyć spacer... na linie. a po koncercie orkiestry zobaczymy Teatr Światła. Koncert ze Zduńskiej Woli będzie transmitowany na żywo przez TVP3 Łódź oraz program 2 Polskiego Radia.

 

 

Aktualizowany: wtorek, 05 września 2017 20:51
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski