Reklama
18 Września 2018 Wtorek
Dziś imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
Do końca roku zostało 105 dni.
Reklama
Reklama

 
Kolejni wolontariusze sprzątali rzekę [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 15 sierpnia 2017 20:55


Dzisiaj młodzi wolontariusze z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach kontynuowali akcję oczyszczania rzek w naszym regionie. W trasę wyruszyli kajakami.

 

GOKiS Zapolice organizuje spływy kajakowe dla wszystkich chętnych połączone ze sprzątaniem rzek. Dzisiejszy spływ rozpoczął się o godz. 11:30 w Jarocicach, a zakończył o godz. 16:00 w Pstrokoniach. W akcji uczestniczyło 27 kajakarzy, którzy pokonali 15 km. Spływ był czwartym z zaplanowanych pięciu w ramach projektu "Dajemy dobry przykład". Projekt polega na organizacji 5 marszów nordic walking i 5 spływów kajakowych połączonych ze sprzątaniem szlaków pieszych i wodnych. Młodzi wolontariusze na realizację swojego pomysłu pozyskali blisko 5.000 zł z konkursu "Grant na lepszy start 2017" współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

- Pierwszy raz byłam na spływie kajakowym. Trochę się obawiałam czy sobie poradzę. Wspólnie z partnerem daliśmy jednak radę. Pomocą służyli także inni uczestnicy. Polecam każdemu kto jeszcze nie płynął - mówi Agata Bilant, jedna z uczestniczek spływu.

 

 

Aktualizowany: wtorek, 15 sierpnia 2017 21:17
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski