Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
Nowa hala – to zły pomysł?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 09 sierpnia 2017 12:08 

„Zwracam się z prośbą do człowieka wielu talentów – Witolda Gwiazdy, aby nie budował tej hali” – powiedział na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami były wiceprezydent miasta Andrzej Brodzki. Zaapelował przy okazji do prezydenta Niedźwieckiego, aby „nie ulegał naciskom”.

 

Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami były wiceprezydent Zduńskiej Woli, lider Porozumienia Ponad Podziałami Razem przedstawił stanowisko swojego środowiska związane z zapowiedziami przez działaczy PiS budowy nowej hali widowiskowo – sportowej w naszym mieście.

- Chcę powiedzieć tak humorystycznie, że właśnie skończyliśmy budowę basenu, zbudowaliśmy port przeładunkowy w Karsznicach, chyba za chwilę będzie oddana sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 5, kończy się remont dworca PKSu i pięknie wygląda dworzec PKP, a w tej chwili jest propozycja budowy hali. Więc ja zwracam się z prośbą do człowieka wielu talentów – do pana Witolda Gwiazdy, aby nie budował tej hali. Niech tę jedną rzecz przestanie budować. Wybudowaliście już tak dużo, że nie budujcie tej hali. Ona jest już w Zduńskiej Woli niepotrzebna. W Zduńskiej Woli trzeba budować sale gimnastyczne przy szkołach, gdzie dzieci nie mają warunków do ćwiczenia. (…) Ta hala będzie stała pusta. Dopiero wieczorami będzie wykorzystywana, jak sale przy szkołach podstawowych. Dlatego chciałbym zaproponować ponownie rozwiązanie, które zostało wykonane w 2014 roku. Chciałbym prosić media, żeby zwróciły się do prezydenta o upublicznienie tych dokumentów, które zostały wykonane na przebudowę hali sportowej przy szkole podstawowej nr 6 z widownią na 750 widzów, a koszt tego przedsięwzięcia nie wynosił 20 milionów, tylko 6 milionów złotych – powiedział A. Brodzki

Brodzki ocenił, że mamy do czynienia ze zjawiskiem, gdy „grupa trzymająca władzę bawi się Zduńską Wolą. Weszli do piaskownicy i nie potrafią z niej wyjść”. Skrytykował lokalizację nowej hali. Jego zdaniem na terenie Pogoni nie ma miejsca na tak potężny obiekt. Zaapelował także do prezydenta miasta „żeby nie poddawał się tak łatwo naciskom i wreszcie okazał się prezydentem i nie pozwolił na wykonanie tej dokumentacji”


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#6 wyborca 2017-08-10 14:25
Cytuję epająk:
P.Andrzeju jak rybka wody,jak gwiazda nieba tak wszyscy pragniecie koryta,synekur, dobrze płatnych etatów.Moja rada skorzystajcie wszyscy ze sprawdzonej metody Leśniczaka,któr y ograł wszystkich,bo niby chciał zrobić referendum,a teraz siedzi na ciepłym żłobie przewodnicząceg o rady nadzorczej MPWiK.To najkrótsza kariera i najskuteczniejs za.

Proszę jaka krótka prawda . STOŁEK albo REFERENDUM .
Cytować
 
 
#5 Y 2017-08-10 11:22
[quote name="epająk"]P.Andrzeju jak rybka wody,jak gwiazda nieba tak wszyscy pragniecie koryta,synekur, dobrze płatnych etatów.Moja rada skorzystajcie wszyscy ze sprawdzonej metody Leśniczaka,któr y ograł wszystkich,bo niby chciał zrobić referendum,a teraz siedzi na ciepłym żłobie przewodnicząceg o rady nadzorczej
MPWiK.To najkrótsza kariera i
najskuteczniejs za.[
/quote]
JKos nikomu nie przeszkadza przeszlosc poliryczna prezesow, wice prezesow i pcych RN spolek komunalnych. A moze juz sie zapisali do PiS?
Cytować
 
 
#4 mieszkaniec 2017-08-10 09:48
A kto to jest ten gość ? Chyba Pan nikt.
Cytować
 
 
#3 mirwojski 2017-08-09 23:25
To dziwne miasto. "Wszyscy" tutaj żyją "halami" - sportowymi,wido wiskowymi, handlowymi ... et cetera ...Nic tylko : "...chleba i igrzysk ..." nam brakuje. Nic tylko wydawać zarobione w firmach tego miasta krocie , "upłynniać " nadmiar gotówki jaką zarabiają i posiadają mieszkańcy tego super bogatego, rozwijającego się i rozrastającego miasta...bo w rozwoju za nami np. Szadek ... Widawa ... ... ...
Cytować
 
 
#2 epająk 2017-08-09 14:04
P.Andrzeju jak rybka wody,jak gwiazda nieba tak wszyscy pragniecie koryta,synekur, dobrze płatnych etatów.Moja rada skorzystajcie wszyscy ze sprawdzonej metody Leśniczaka,któr y ograł wszystkich,bo niby chciał zrobić referendum,a teraz siedzi na ciepłym żłobie przewodnicząceg o rady nadzorczej MPWiK.To najkrótsza kariera i najskuteczniejs za.
Cytować
 
 
#1 ZXC 2017-08-09 13:12
Tak narzekają, że nic nie ma a tu pan Brodzki apeluję żeby nie budować... Wszystkie projekty pana prezydenta blokowali radni z Pisu? Czy może absurdalność w finansowaniu i nie mające pokrycia obietnice pana prezydenta? Gdzie jest obiecany port przeładunkowy w Karsznicach? Prezydent był pewny, że powstanie. Gdzie jest nowy dworzec PKP? Gdzie są baseny? Za tego prezydenta wszystkie duże projekty nie wypaliły. Cały czas tylko raczą nas projektami, a nie robią nic.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski