Reklama
19 Września 2017 Wtorek
Dziś imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Do końca roku zostało 104 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
PiS odpowiada prezydentowi w sprawie hali
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 02 sierpnia 2017 18:13Propozycja prezydenta Niedźwieckiego odnośnie zmiany lokalizacji hali sportowej doczekała się już odpowiedzi ze strony pomysłodawców jej budowy – radnych PiS, którzy twierdzą, że prezydent mnie rozmawiał z nimi o swoim pomyśle.

 

Witold Gwiazda, jeden z liderów lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawił cienia wątpliwości na temat tego, co działacze jego partii myślą o propozycji prezydenta Zduńskiej Woli.

 

- Prezydent z nami nie rozmawiał. Rozmawialiśmy z pracownikami urzędu na zasadzie takiej: „a może by pomyśleć”. Niestety, argumenty, które zostały nam przedstawione wyglądają w ten sposób, że prezydent i jego służby nie chcą budować tej hali i szukają, wymyślają kolejne pomysły, żeby ta hala nie powstała. Nie chcemy budować samej hali. Chcemy wybudować kompleks sportowy na boisku Pogoni, którego hala jest tylko elementem. W tym roku rozpoczęliśmy już pierwszy etap, bo będziemy modernizować ten budynek socjalny. W kolejnym etapie chcieliśmy budować halę, w kolejnych etapach wymienić tartan, murawę na boisku, zrobić oświetlenie, trybuny. Tak, że ten pomysł jest długofalowy. My chcemy budować kompleks sportowy na Pogoni. W związku z tym pomysł budowy hali w polu, gdzie tak naprawdę nie ma jakiegoś większego zaplecza sportowego, moim zdaniem jest pomysłem takim trochę, żeby odciągnąć temat w przyszłości, byleby tylko dotrwać do końca kadencji i nic nie robić – stwierdził radny Witold Gwiazda

 

Witold Gwiazda uznał jako bezzasadne argumenty prezydenta o potrzebie wycięcia na Pogoni blisko 200 drzew pod budowę hali i parkingów. „Nie widzimy żadnych merytorycznych przeszkód, żeby tam hala nie powstała” – rozwiał wątpliwości Gwiazda.

 

Komentarze 

 
#9 Ewka B. 2017-08-03 15:22
Brawo dla tego pana mimo tego, że jest z pisu. Kompleks sportowy.... hmmmm.... rozmarzyłam się.
Cytować
 
 
#8 Stop Obłudzie 2017-08-03 15:03
Po co nam dwa kluby sportowe w tak małym mieście jak Zduńska Wola? Czy nie lepiej funkcjonowałby sport gdyby działał jeden duży ośrodek, a nie dwa małe? W tej sytuacji mamy od kilku lat wojne między platformerskim MKSem, a pisowską Pogonią o kasę. Powinniśmy to wiedzieć że tym ludziom nie chodzi o dobro sportu, młodzieży itp. Tym ludziom chodzi tylko o kasę i kto będzie miał większe wpływy. Zamiast się rozwijać, tarzamy się między sobą w błocie. Wybory samorządowe 2018 to ostatni moment aby odsunąć POPiS od władzy!
Cytować
 
 
#7 ZXC 2017-08-03 13:05
Cytuję Trener:
Kompleks sportowy TAK. Kompleksy Prezydenta NIE. Na Pogoni dzięki takiemu rozwìązaniu będzie można uprawiać dziesiątki dyscyplin. Na Kobusiewicza tylko futsal


Przecież w Zduńskiej Woli jest tylko piłka nożna... Piłkarzyki to są święte krowy na Pogoni.
Cytować
 
 
#6 Ekolog 2017-08-03 12:03
200 drzew?? Policzyłem na miejcu. Góra 30 nie więcej. Skąd pomysł na likiwdację placu zabaw i parku też nie wiem. Tam gdzie ma być hala nie ma kolizji ani z placem zabaw ani z parkiem. Prezydent straszy a ludzie się boją. Tak nie wolno robić że dla celów walki politycznej gra się ludziom na emocjach. Pomysł że trzeba zmodernizować cały stadion to strzał w dziesiątkę.
Cytować
 
 
#5 Trener 2017-08-03 10:25
Kompleks sportowy TAK. Kompleksy Prezydenta NIE. Na Pogoni dzięki takiemu rozwìązaniu będzie można uprawiać dziesiątki dyscyplin. Na Kobusiewicza tylko futsal
Cytować
 
 
#4 ZXC 2017-08-03 06:12
Akurat lokalizacja zaproponowana przez Prezydenta jest lepsza niż stadion Pogoni. Na pogoni powinien powstać kompleks lekkoatletyczny . Zduńskowolski sport to nie tylko piłka nożna i futsal panie Radny Gwiazda.
Cytować
 
 
#3 a nie? 2017-08-02 22:27
Gwiazada Ty byś tą halę na Kępinie postawił byleby na swoim postawić. Typowy PIS
Cytować
 
 
#2 Larsen 2017-08-02 21:40
wiem, ze o gustach się nie dyskutuje i pojęcie piękna jest względne ale gdybym miał taką urodę to chyba poddałbym się operacji plastycznej.
Cytować
 
 
#1 lean 2017-08-02 21:17
Z PISem się nie dogada człowiek bo oni i tak będą robić na przekór.Trzeba było wskazać lokalizację na Pogoni to pisiory zrobiły by krzyk,że tyle drzew trzeba będzie wyciąć i lepiej będzie to zrobić na MOSiRze.A ja bym proponował wyburzyć jakiś market albo dwa z rozpędu mogą być trzy i mamy full miejsca na różne pomysły.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski