Reklama
22 Lipca 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do końca roku zostało 163 dni.
Reklama
Reklama

 
PiS odpowiada prezydentowi w sprawie hali
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 02 sierpnia 2017 18:13Propozycja prezydenta Niedźwieckiego odnośnie zmiany lokalizacji hali sportowej doczekała się już odpowiedzi ze strony pomysłodawców jej budowy – radnych PiS, którzy twierdzą, że prezydent mnie rozmawiał z nimi o swoim pomyśle.

 

Witold Gwiazda, jeden z liderów lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawił cienia wątpliwości na temat tego, co działacze jego partii myślą o propozycji prezydenta Zduńskiej Woli.

 

- Prezydent z nami nie rozmawiał. Rozmawialiśmy z pracownikami urzędu na zasadzie takiej: „a może by pomyśleć”. Niestety, argumenty, które zostały nam przedstawione wyglądają w ten sposób, że prezydent i jego służby nie chcą budować tej hali i szukają, wymyślają kolejne pomysły, żeby ta hala nie powstała. Nie chcemy budować samej hali. Chcemy wybudować kompleks sportowy na boisku Pogoni, którego hala jest tylko elementem. W tym roku rozpoczęliśmy już pierwszy etap, bo będziemy modernizować ten budynek socjalny. W kolejnym etapie chcieliśmy budować halę, w kolejnych etapach wymienić tartan, murawę na boisku, zrobić oświetlenie, trybuny. Tak, że ten pomysł jest długofalowy. My chcemy budować kompleks sportowy na Pogoni. W związku z tym pomysł budowy hali w polu, gdzie tak naprawdę nie ma jakiegoś większego zaplecza sportowego, moim zdaniem jest pomysłem takim trochę, żeby odciągnąć temat w przyszłości, byleby tylko dotrwać do końca kadencji i nic nie robić – stwierdził radny Witold Gwiazda

 

Witold Gwiazda uznał jako bezzasadne argumenty prezydenta o potrzebie wycięcia na Pogoni blisko 200 drzew pod budowę hali i parkingów. „Nie widzimy żadnych merytorycznych przeszkód, żeby tam hala nie powstała” – rozwiał wątpliwości Gwiazda.

 

Komentarze 

 
#9 Ewka B. 2017-08-03 15:22
Brawo dla tego pana mimo tego, że jest z pisu. Kompleks sportowy.... hmmmm.... rozmarzyłam się.
Cytować
 
 
#8 Stop Obłudzie 2017-08-03 15:03
Po co nam dwa kluby sportowe w tak małym mieście jak Zduńska Wola? Czy nie lepiej funkcjonowałby sport gdyby działał jeden duży ośrodek, a nie dwa małe? W tej sytuacji mamy od kilku lat wojne między platformerskim MKSem, a pisowską Pogonią o kasę. Powinniśmy to wiedzieć że tym ludziom nie chodzi o dobro sportu, młodzieży itp. Tym ludziom chodzi tylko o kasę i kto będzie miał większe wpływy. Zamiast się rozwijać, tarzamy się między sobą w błocie. Wybory samorządowe 2018 to ostatni moment aby odsunąć POPiS od władzy!
Cytować
 
 
#7 ZXC 2017-08-03 13:05
Cytuję Trener:
Kompleks sportowy TAK. Kompleksy Prezydenta NIE. Na Pogoni dzięki takiemu rozwìązaniu będzie można uprawiać dziesiątki dyscyplin. Na Kobusiewicza tylko futsal


Przecież w Zduńskiej Woli jest tylko piłka nożna... Piłkarzyki to są święte krowy na Pogoni.
Cytować
 
 
#6 Ekolog 2017-08-03 12:03
200 drzew?? Policzyłem na miejcu. Góra 30 nie więcej. Skąd pomysł na likiwdację placu zabaw i parku też nie wiem. Tam gdzie ma być hala nie ma kolizji ani z placem zabaw ani z parkiem. Prezydent straszy a ludzie się boją. Tak nie wolno robić że dla celów walki politycznej gra się ludziom na emocjach. Pomysł że trzeba zmodernizować cały stadion to strzał w dziesiątkę.
Cytować
 
 
#5 Trener 2017-08-03 10:25
Kompleks sportowy TAK. Kompleksy Prezydenta NIE. Na Pogoni dzięki takiemu rozwìązaniu będzie można uprawiać dziesiątki dyscyplin. Na Kobusiewicza tylko futsal
Cytować
 
 
#4 ZXC 2017-08-03 06:12
Akurat lokalizacja zaproponowana przez Prezydenta jest lepsza niż stadion Pogoni. Na pogoni powinien powstać kompleks lekkoatletyczny . Zduńskowolski sport to nie tylko piłka nożna i futsal panie Radny Gwiazda.
Cytować
 
 
#3 a nie? 2017-08-02 22:27
Gwiazada Ty byś tą halę na Kępinie postawił byleby na swoim postawić. Typowy PIS
Cytować
 
 
#2 Larsen 2017-08-02 21:40
wiem, ze o gustach się nie dyskutuje i pojęcie piękna jest względne ale gdybym miał taką urodę to chyba poddałbym się operacji plastycznej.
Cytować
 
 
#1 lean 2017-08-02 21:17
Z PISem się nie dogada człowiek bo oni i tak będą robić na przekór.Trzeba było wskazać lokalizację na Pogoni to pisiory zrobiły by krzyk,że tyle drzew trzeba będzie wyciąć i lepiej będzie to zrobić na MOSiRze.A ja bym proponował wyburzyć jakiś market albo dwa z rozpędu mogą być trzy i mamy full miejsca na różne pomysły.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski