Reklama
17 Sierpnia 2017 Czwartek
Dziś imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Do końca roku zostało 137 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Odpowiedzą za pobicie
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 01 sierpnia 2017 17:24

 


 

Dwaj mieszkańcy Zduńskiej Woli odpowiedzą za pobicie 26-latka. Wobec jednego sprawcy prokurator zastosował poręczenie majątkowe, a jego 27-letni kompan został oddany pod dozór policyjny. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


30 lipca po północy, zduńskowolscy policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 26-latka, do którego doszło na terenie osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony został zaczepiony przez grupę mężczyzn, którzy chcieli, aby ten postawił im alkohol. Kiedy odmówił, poczuł się zagrożony i zaczął uciekać. Dwóch najbardziej agresywnych mężczyzn dogoniło go, przewróciło na jezdnię i skopało. Pobity mężczyzna z urazami głowy trafił do zduńskowolskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Po kilku godzinach od otrzymania informacji o przestępstwie zduńskowolscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Zduńskiej Woli podejrzewanych o pobicie 26-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów 31-latkowi oraz jego 27-letniemiu kompanowi. Wobec starszego ze sprawców prokurator zastosował poręczenie majątkowe, natomiast młodszy został oddany pod dozór policji. Za pobicie o charakterze chuligańskim grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski