Reklama
22 Lipca 2018 Niedziela
Dziś imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Do końca roku zostało 163 dni.
Reklama
Reklama

 
Zasnął na S-8
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 31 lipca 2017 15:23


 

W miniony weekend zduńskowolscy policjanci zatrzymali trzech pijanych mężczyzn, którzy kierowali samochodami. Na szczęście w porę zostali wyeliminowani z ruchu i nie doszło do żadnej tragedii.


28 lipca po godz. 18:30 dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał informację o nieprawidłowo zaparkowanym na pasie awaryjnym trasy S-8 samochodzie osobowym. Skierowani na miejsce policjanci zastali w nim śpiącego mężczyznę. Pod dobudzeniu okazało się, że kierowca laguny był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie wyniosło blisko 3,5 promila. Po wytrzeźwieniu 38-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do decyzji strosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Następnego dnia, na ulicy Sieradzkiej w Zduńskiej Woli, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla, za kierownicą którego siedział nietrzeźwy 26-latek. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Podobna sytuacja miała miejsce 30 lipca w miejscowości Rembieszów. Od kontrolowanego kierowcy volkswagena mundurowi wyczuli silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości potwierdziło, ze kierowca był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 1,2 promila.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 ZXC 2017-08-02 06:02
A kiedy ktoś zajmie się wyścigami jakie motocykliści urządzają sobie na ulicy Łaskiej? Od Lidla rozpędzają się i cisną 100km/h do Elektronika. W poprzednim tygodniu codziennie od 20 tak jeździli, i to samo jest co roku. Nie chce mi się wierzyć, że policja nic o tym nie wie.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski