Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Zasnął na S-8
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 31 lipca 2017 15:23


 

W miniony weekend zduńskowolscy policjanci zatrzymali trzech pijanych mężczyzn, którzy kierowali samochodami. Na szczęście w porę zostali wyeliminowani z ruchu i nie doszło do żadnej tragedii.


28 lipca po godz. 18:30 dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał informację o nieprawidłowo zaparkowanym na pasie awaryjnym trasy S-8 samochodzie osobowym. Skierowani na miejsce policjanci zastali w nim śpiącego mężczyznę. Pod dobudzeniu okazało się, że kierowca laguny był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie wyniosło blisko 3,5 promila. Po wytrzeźwieniu 38-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do decyzji strosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Następnego dnia, na ulicy Sieradzkiej w Zduńskiej Woli, policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla, za kierownicą którego siedział nietrzeźwy 26-latek. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Podobna sytuacja miała miejsce 30 lipca w miejscowości Rembieszów. Od kontrolowanego kierowcy volkswagena mundurowi wyczuli silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości potwierdziło, ze kierowca był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 1,2 promila.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

 

Komentarze 

 
#1 ZXC 2017-08-02 06:02
A kiedy ktoś zajmie się wyścigami jakie motocykliści urządzają sobie na ulicy Łaskiej? Od Lidla rozpędzają się i cisną 100km/h do Elektronika. W poprzednim tygodniu codziennie od 20 tak jeździli, i to samo jest co roku. Nie chce mi się wierzyć, że policja nic o tym nie wie.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski