Reklama
11 Grudnia 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Do końca roku zostało 21 dni.
Reklama
Reklama

 
„Służyć, to znaczy być użytecznym” [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 19 lipca 2017 21:38Policjanci w Zduńskiej Woli obchodzili dziś swoje święto. Były odznaczenia, awanse na wyższy stopień służbowy oraz medale i dyplomu dla najlepszych strzelców w konkursie zorganizowanym z tej okazji.

 

Święto Policji w powiatowych komendach, to zawsze okazja do awansowania na wyżesze stopnie służbowe. Spośród awansowanych była m.in. komendant Małgorzata Mączyńska na stopień inspektora policji oraz jej zastępca Jarosław Tokarski na stopień młodszego inspektora. Z kolei aspirant sztabowy Jarosław Czerwiec otrzymał odznakę „zasłużonego policjanta”.


- Służba w policji to nie tylko niełatwe powołanie, ale także szlachetna misja wymagające oddania i poświęcenia drugiemu człowiekowi. To również dbałość o wizerunek policji jako służby profesjonalnej i skutecznej. Jesteśmy największą służbą mundurową w Polsce. I dla nas jest to nie tylko zaszczyt, ale także zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Nigdy nie zapominamy, że to każdy z nas na zaufanie sołeczne pracuje codzinnie i o każdej porze. Z okazji święta naszej formacji, wszystkim wam policjantom i pracoownikom cywilnym dziękuję za wasz codzinny trud, za ciężką służbę i pracę – powiedział do swoich podwładnych insp. Małgorzata Mączyńska

 

Później policjanci przyjęli kwiaty i gratulacje oraz wiele ciepłych życzeń również od zaproszonych gości – reprezentujących przede wszystkim instytucje współpracujące z policją. W uroczystości wziął udział również zastępca komendanta wojewódzkiego policji inspektor Dariusz Walichnowski. Wręczono również puchary i medale zwycięzcom konkursu strzeleckiego w którym wzięli udział nie tylko policjanci.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 Zonk 2017-07-25 09:14
A kiedy policjanci zaczną łapać motocyklistów, którzy co wieczór ścigają się po ulicy Łaskiej?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski