Reklama
25 Lipca 2017 Wtorek
Dziś imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Do końca roku zostało 160 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Sprzątali Widawkę [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 17 lipca 2017 12:04

 

Młodzi wolontariusze z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach kontynuowali akcję oczyszczania rzek w naszym regionie.  


Grupa organizuje spływy kajakowe dla wszystkich chętnych połączone ze sprzątaniem rzek. Sobotni spływ Widawką rozpoczął się o godz. 11:00 w Restarzewie, a zakończyli o godz. 17:00 w Górkach Grabińskich. W akcji uczestniczyło 31 kajakarzy, którzy pokonali dzisiaj 17 km. Spływ był drugim z zaplanowanych pięciu w ramach projektu "Dajemy dobry przykład". Projekt polega na organizacji 5 marszów nordic walking i 5 spływów kajakowych połączonych ze sprzątaniem szlaków pieszych i wodnych. Młodzi wolontariusze na realizację swojego pomysłu pozyskali blisko 5.000 zł z konkursu "Grant na lepszy start 2017" współfinansowanego ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

- Był to mój pierwszy spływ. Wybrałem się na niego chociaż wiedziałem, że trasa nie będzie łatwa. Udało mi go jednak pokonać bez większych przeszkód. Widoki są piękne i jest to świetny sposób na spędzenie aktywnie czasu wolnego - mówi 12-letni Mikołaj Pluskota, który na spływie był razem z tatą.

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 17 lipca 2017 12:23
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski