Reklama
20 Lipca 2018 Piątek
Dziś imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Do końca roku zostało 165 dni.
Reklama
Reklama

 
Rozbudowa ma ruszyć jesienią [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 05 lipca 2017 08:26Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli ma zostać rozbudowany. Bryła budynku zwiększy się niemal dwukrotnie.


Powierzchnia użytkowa budynku Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Zielonej zwiększy się o blisko tysiąc metrów na dwóch poziomach. To oznacza, że szkoła zostanie powiększona niemal dwukrotnie.


- Myślę, że to w stu procentach zaspokoi wszystkie nasze problemy – podkreśla Renata Kosińska – Graf, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli.

 

Góra nowego skrzydła budynku ma zostać przeznaczona na terapię montessori – nauczyciele zduńskowolskiego Zespołu Szkół Specjalnych są jednymi z najlepszych w Polsce w tej metodzie. Dolna część będzie przeznaczona na indywidualną trapię, pracę z dzieckiem. Dyrektor placówki podkreśla ogromne znaczenie rozbudowy placówki, dla poprawy warunków nauczania i opieki nad dziećmi.

 

- Przede wszystkim jakość pracy. W tej chwili mamy bardzo ciasno. Dużo dzieci, dużo oddziałów, wykorzystany każdy kąt w szkole. A gdy powstanie tyle dodatkowych pomieszczeń, to zmienią się jakość i standardy których ta metoda od nas wymaga – dodaje dyrektor Kosińska – Graf.

 

Rozbudowa Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej ma rozpocząć się jesienią.


Aktualizowany: środa, 05 lipca 2017 08:44
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski