Reklama
25 Lipca 2017 Wtorek
Dziś imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Do końca roku zostało 160 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Rozbudowa ma ruszyć jesienią [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 05 lipca 2017 08:26Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli ma zostać rozbudowany. Bryła budynku zwiększy się niemal dwukrotnie.


Powierzchnia użytkowa budynku Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Zielonej zwiększy się o blisko tysiąc metrów na dwóch poziomach. To oznacza, że szkoła zostanie powiększona niemal dwukrotnie.


- Myślę, że to w stu procentach zaspokoi wszystkie nasze problemy – podkreśla Renata Kosińska – Graf, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli.

 

Góra nowego skrzydła budynku ma zostać przeznaczona na terapię montessori – nauczyciele zduńskowolskiego Zespołu Szkół Specjalnych są jednymi z najlepszych w Polsce w tej metodzie. Dolna część będzie przeznaczona na indywidualną trapię, pracę z dzieckiem. Dyrektor placówki podkreśla ogromne znaczenie rozbudowy placówki, dla poprawy warunków nauczania i opieki nad dziećmi.

 

- Przede wszystkim jakość pracy. W tej chwili mamy bardzo ciasno. Dużo dzieci, dużo oddziałów, wykorzystany każdy kąt w szkole. A gdy powstanie tyle dodatkowych pomieszczeń, to zmienią się jakość i standardy których ta metoda od nas wymaga – dodaje dyrektor Kosińska – Graf.

 

Rozbudowa Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej ma rozpocząć się jesienią.


Aktualizowany: środa, 05 lipca 2017 08:44
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski