Reklama
25 Lipca 2017 Wtorek
Dziś imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Do końca roku zostało 160 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Paliło się w MOPSie [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 30 czerwca 2017 13:55


W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej wybuchł dziś pożar. Był niegroźny i nikomu nic się nie stało.Straty materialne są niewielkie.

 

O pożarze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej straż pożarną zawiadomili pracownicy ośrodka około godziny 10:00 . Ewakuowano 26 osób – głównie pracowników ośrodka.

 

- Stało się to w kasie, przy wypłacaniu zasiłków. Z tyłu kasy jest archiwum. I koleżanka wypłacająca pieniądze podopiecznym przyszła poinformować, że zrobił się jakiś huk, hałas, zrobiło się jakieś zwarcie i wyłączył się prąd. Zeszliśmy na dół i zobaczyliśmy, że jest tam już ogień. Chłopcy wzięli 2 gaśnice i ugasiliśmy. Jednak obawiając się, że może to się rozprzestrzenić, zadzwoniliśmy po straż – relacjonuje Elżbieta Śpikowska, dyrektor MOPS COS w Zduńskiej Woli.

 

Jak dowiedzieliśmy się, żadne ważne dokumenty nie spłonęły. Strażacy dogasili zarzewie pożaru. Sprawa będzie zbadana, ale skłaniają się dowersji pracowników ośrodka, że mogło to być zwarcie instalacji elektrycznej.
 

Aktualizowany: piątek, 30 czerwca 2017 21:46
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski