Reklama
25 Lipca 2017 Wtorek
Dziś imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Do końca roku zostało 160 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Policja kontroluje autokary
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 29 czerwca 2017 12:17


Każdy autokar wiozący dzieci, młodzież i dorosłych na kolonie i wycieczki może na prośbę przewoźników, ale także rodziców i opiekunów zostać skontrolowany przez policję. Przy powiatowej komendzie utworzono specjalny punkt kontrolny.

W związku z wakacjami, zwłaszcza w weekendy na ulicach miasta ma pojawić się więcej patroli policji. Blisko Powiatowej Komendy Policji przy ul. Długiej 30 utworzono również punkt kontrolny dla autobusów i busów, które wiozą młodszych i starszych podróżnych na kolonie, wycieczki i wczasy. Okazuje się, że policja ma w tym względzie pełne ręce roboty.

 

- Powiem tak: zwłaszcza w tym okresie przedwakacyjnym, gdy rozluźnienie w roku szkolnym jest już dość duże, tych kontroli autobusów mamy dziennie rzędu 10 -15.  Organizatorzy wymuszają na przewoźnikach, żeby do nas się zgłaszali. I niejednokrotnie jest tak, że autobus jedzie powiedzmy do Karsznic z wycieczką która chce zwiedzać skansen, czyli jest to odległość około 6 kilometrów a mimo wszystko musi być poddany kontroli, bo tak życzy sobie organizator – mówi asp. sztabowy Dariusz Kucharski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.   

 Zgłaszać taki autobus do kontroli można w godzinach 7:30 – 15:30 i pod numerem tel. 43 824 43 21.

 

Aktualizowany: czwartek, 29 czerwca 2017 17:23
 

Komentarze 

 
#1 patriota 2017-06-29 15:25
Jaki naczelnik??????? !!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski