Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Wystąpi Aleksandra Orkasa - Wachowska
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 16 czerwca 2017 21:12


Aleksandra Okrasa – Wachowska wystąpi w niedzielę w Powiatowym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Dolnej. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży.

 

 

Koncert Aleksandry Okrasy – Wachowskiej rozpocznie się o godz. 18:30 na letniej scenie Powiatowego Centrum Kultury Sportu oi Rekreacji przy ul. Dolnej. W programie: najpiękniejsze piosenki z musicali, operetek i filmów, m.in. „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Przetańczyć całą noc”, „Miłość ci wszystko wybaczy” i inne. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży.

 

Cała impreza rozpocznie się już o 15:30. Przed koncertem śpiewaczki zaprezentują się wychowankowie PCKSiR, Studio Tańca Anety Barton Arabesque, Klub Piosenki Andrzeja Woźniaka oraz wychowankowie PSM.See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 16 czerwca 2017 21:23
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski