Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Twoje wspomnienie może znaleźć się w filmie
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 12 czerwca 2017 06:49


 

Wystarczy przyjść w najbliższy piątek 16 czerwca o 15:00 pod Ratusz i podzielić się wspomnieniem o Zduńskiej Woli. Najciekawsze wspomnienia zostaną wykorzystane w filmie o naszym mieście, który realizuje zduńskowolskie Muzeum Historii Miasta w ramach projektu „Muzeum to ja!”


Muzeum Historii Miasta w Zduńskiej Woli zaprasza na inaugurację projektu "Muzeum to ja!" . 16 czerwca o godz. 15.00  na Placu Wolności  pod Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz" będzie można zobaczyć wystawę o historii dawnego Rynku, osady Czekay i Ratusza. Każdy mieszkaniec będzie mógł dołożyć do niej swoje współczesne wspomnienia związane z tym miejscem i wziąć udział w nagrywaniu filmu o Zduńskiej Woli.

 

 

Dla 15. pierwszych osób, które podzielą się swoimi historiami mamy pamiątkowe magnesy z dawnymi fotografiami Rynku i Ratusza. Można będzie zgłosić się np.: do roli lektora lub podzielić historią, która znajdzie się w filmie. Muzealnicy czekają na was 16 czerwca od godz. 15.00 do 17.00

 

Kolejnymi miejscami, w którym pokazane zostaną "Podwórkowe Muzea" będą: 

lipiec: Dom Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej,

sierpień: Osiedle Tysiąclecia,

wrzesień:  Osiedle Karsznice ( w formie trasy zwiedzania).

Projekt "Muzeum to ja!" zdobył dofinansowanie w wysokości 35 tys. zł. z Muzeum Historii Polski w programie "Patriotyzm Jutra".See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski