Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
SLD przeciw „politycznej dywersji”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 15 maja 2017 20:46Radni tak zwanej "dobrej zmiany" uwiesili się z tyłu wozu i blokują prezydentowi ruch do przodu” - komentuje lider powiatowych struktur SLD Henryk Leśniczak aktualną wojnę na szczytach władzy w naszym mieście. Dlaczego tak nagle stał się stronnikiem prezydenta? Bo jak twierdzi „człowiek nie krowa. Zdanie zmienić może”.

 

Działania radnych PiS w Zduńskiej Woli w sensie zablokowania przez nich budowy krytej pływalni oraz budowy bloku komunalnego przez TBS, jest szeroko komentowane w lokalnych kręgach politycznych i samorządowych. Niedawno, bardzo krytycznie odnioeśli się do tej sprawy działacze Porozumienia Ponad Podziałami „Razem”. Dziś równie krytycznie wypowiedział się na ten temat lider SLD w naszym mieście Henryk Leśniczak, nazywając decyzję radnych PiS niezrozumiałą i irracjonalną.

 

- Jest to klasyczny przypadek politycznej dywersji ze strony radnych partii tak zwanej „dobrej zmiany” (…) Swoją nieodpowiedzialną decyzją doprowadzili do tego, że 14-tysięczne Kępno będzie miało w niedługim czasie kryte baseny. Natomiast 42-tysięczna Zduńska Wola – nie. Jakie muszą mieć teraz samopoczucie ci zduńskowolanie, którzy w ostatnich wyborach samorządowych głosowali na PiS? - zadał pytanie przewodniczący SLD

 

Leśniczak dodał, że „od wielu lat obserwuje utrącanie inicjatyw ważnych dla naszego miasta” oraz że radni PiS „mają w głębokim poważaniu rozwój miasta i dobro jego mieszkańców”.

 

- Radni PiS będąc w koalicji z prezydentem Zduńskiej Woli przez okres 2 lat, zajmowali się przede wszystkim zatrudnianiem w spółkach komunalnych „misiewiczów” i „pisiewiczów”. Ci wybitni fachowcy od wszystkiego, zadbali przede wszystkim o swoje rodziny. Powiem więcej: od okresu transformacji nie było tak pro-rodzinnej partii, wyjątkowo dbającej o całą PiSowską rodzinę. Naszych radnych z PiS cechuje przede wszystkim prywata i dobro partii - dodał H. Leśniczak

 

Jak można zatrudniać w spółkach takich szkodników, którzy szkodzą miastu i jego mieszkańcom" – pytał dziś za pośrednictwem mediów prezydenta Nidźwieckiego. Lider SLD zaproponował, że powinna się w mieście rozpocząć dyskusja nad tym, aby radni miasta pełnili swoją funkcję społecznie. Lider SLD, który jeszcze nie tak dawno zapowiadał przeprowadzenie referendum, by doprowadzić do pozbawienia Piotra Niedźwieckiego władzy, teraz bronił jego decyzji dotyczących choćby budowy nowego bloku oraz krytej pływalni i bardzo pozytywnie wypowiadał się na jego temat. Skąd ta zmiana frontu? Bo jak twierdzi, wcześniej można było wiele prezydentowi zarzucić, ale w ostatnim czasie bardzo się uaktywnił.

 

- Człowiek nie krowa. Zdanie zmienić może – podsumował przewodniczący.


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#11 Miro 2017-05-21 10:18
Przyjdą i po niego już niedługo wybory
Obywatelu przyjrzy się nordzie i zapamiętaj
Cytować
 
 
#10 mirwojski 2017-05-19 01:01
Cytuję Chris:
bez komentarza

Cytuję Chris:
bez komentarza

A ja skomentuję...Lider SLD jako jedyny zauważył że w Zduńskiej Woli , obecnie, mieszka 42 tys. ludzi. Około 2 tys. spokrewnionych ( stowarzyszonych i powiązanych) z PiS stać na dojazdy - do Uniejowa, Łasku, na łódzką "Falę" "et cetera ...", po co im basen tutaj... Co innego jak "dopną" pełni władzy w mieście wtedy jakoś tak, jak gdzie indziej, plany inwestycyjne przygotowywane przez kogokolwiek - ożywają, jak Polska długa i szeroka. Za rok dowiemy się np. że gdyby nie PiS to autostrad, lotnisk i dróg szybkiego ruchu by nie było. IDĘ O ZAKŁAD ( bo wybory - tuz... tuż...).
Cytować
 
 
#9 Chris 2017-05-16 16:12
bez komentarza
Cytować
 
 
#8 czerwony 2017-05-16 12:09
Cytuję raff:
Ta kanapa doskonale obrazuje jaki status ma partia SLD. Jaki mandat do wyrażania opinii ma człowiek, który w ostatnich wyborach prezydenckich dostał 450 głosów? Co dalej z naszą Zduńską Wolą, panie Leśniczak?

Partia KANAPOWA i tyle w tym temacie .
Cytować
 
 
#7 rozbawiony 2017-05-16 10:17
hhahahha Heniek to ma poczucie humoru-człowiek nie krowa i zdanie może zmienić hahahha Szczególnie ja owa zmianę zdania jest uwarunkowana stołkiem w radzie nadzorczej :D Heniu będziesz się smażył ze starą Glaglakową z Neo-nówki
Cytować
 
 
#6 DLS 2017-05-16 08:25
Dolaczy do exTowarzyszy, a jak zostanie Prezesem to sie wypnie na SLD,podobnie jak dwaj tacy.
Cytować
 
 
#5 . 2017-05-16 07:53
leśniczak daj już sobie spokój,idź zrób jakąś ankietę
Cytować
 
 
#4 raff 2017-05-16 07:53
Ta kanapa doskonale obrazuje jaki status ma partia SLD. Jaki mandat do wyrażania opinii ma człowiek, który w ostatnich wyborach prezydenckich dostał 450 głosów? Co dalej z naszą Zduńską Wolą, panie Leśniczak?
Cytować
 
 
#3 ZXC 2017-05-16 06:40
Ale hipokryta... Jeszcze niedawno namawiał do odwołania prezydenta, ale dostał stołek, a teraz czepia się innych. Najpierw trzeba być samemu czystym. A decyzja Rady Miasta o wstrzymaniu budowy basenów jest jak najbardziej słuszna. Skoro mają kosztować DWA!!! razy więcej niż w projekcie to chyba jest coś nie tak.
Cytować
 
 
#2 czerwony 2017-05-16 04:39
Zmiana zdania za stołek w MPWiK , czy tak ? Ludzie się na was poznali . Gdzie macie przedstawicieli w radzie miasta . Pytanko. będzie referendum w sprawie odwołania Prezydenta a tak to gdzie jest mój podpis ??? Poszedł z dymem ?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski