Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
"Śliwkowe inspiracje" [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 09 maja 2017 19:58Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli rozpoczął się wystawą malarską „Śliwkowe inspiracje", pędzla Grażyny Śliwińskiej.

 

Grażyna Śliwińska doskonali swój warsztat pod kierunkiem dr Joanny Trzcińskiej. Wystawa obejmuje szerokie spektrum dokonań artystycznych malarki. Wśród jej ulubionych motywów znajdziemy kwiaty, pejzaże, martwą naturę i abstrakcję. W pracach oprócz malarstwa olejnego z powodzeniem stosuje akwarele i pastele. Uroczyste otwarcia odbyło się 8 maja 2017 r. i przyciągnęło znane postaci życia kulturalnego naszego miasta. Splendoru wydarzeniu dodał recital w wykonaniu znanych zduńskowolskich skrzypaczek - Jolanty Janczak i Małgorzaty Mazurek. Ten swoisty mariaż malarstwa i muzyki nie jest przypadkowy, albowiem bohaterka wernisażu przez wiele lat kształciła młode pokolenia muzyków, pracując jako nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Zduńskiej Woli. Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 LG 2017-05-10 14:24
Dlaczego zlikwidowano filię biblioteki na Szkolnej i podobno usytuowano ją w macierzystej placówce na Łaskiej? Jeśli to prawda to jest nonsensem.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski