Reklama
11 Grudnia 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Do końca roku zostało 21 dni.
Reklama
Reklama

 
"Śliwkowe inspiracje" [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 09 maja 2017 19:58Tydzień Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli rozpoczął się wystawą malarską „Śliwkowe inspiracje", pędzla Grażyny Śliwińskiej.

 

Grażyna Śliwińska doskonali swój warsztat pod kierunkiem dr Joanny Trzcińskiej. Wystawa obejmuje szerokie spektrum dokonań artystycznych malarki. Wśród jej ulubionych motywów znajdziemy kwiaty, pejzaże, martwą naturę i abstrakcję. W pracach oprócz malarstwa olejnego z powodzeniem stosuje akwarele i pastele. Uroczyste otwarcia odbyło się 8 maja 2017 r. i przyciągnęło znane postaci życia kulturalnego naszego miasta. Splendoru wydarzeniu dodał recital w wykonaniu znanych zduńskowolskich skrzypaczek - Jolanty Janczak i Małgorzaty Mazurek. Ten swoisty mariaż malarstwa i muzyki nie jest przypadkowy, albowiem bohaterka wernisażu przez wiele lat kształciła młode pokolenia muzyków, pracując jako nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Zduńskiej Woli. Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 LG 2017-05-10 14:24
Dlaczego zlikwidowano filię biblioteki na Szkolnej i podobno usytuowano ją w macierzystej placówce na Łaskiej? Jeśli to prawda to jest nonsensem.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski