Reklama
24 Kwietnia 2018 Wtorek
Dziś imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Do końca roku zostało 252 dni.
Reklama
Reklama


 
Kilińskiego będzie zamknięta
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 05 maja 2017 20:44

 

Ulica Kilińskiego już niedługo będzie zamknięta dla ruchu. Na jakim odcinku, dlaczego i na jak długo?

 

Już od poniedziałku ulica Kilińskiego zostanie zupełnie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku między ulicami Łódzką a Szadkowską. Oczywiście nie dotyczy to pojazdów budowy i mieszkańców Ma to związek z rozpoczętą przebudową tego odcinka tej powiatowej drogi. Realizujący tę inwestycję, będą także starali się wyjść naprzeciw rodzicom, dowożącym dzieci do znajdującego się tam zespołu szkół. Chodzi oczywiście o względy bezpieczeństwa.


- Na pewno prace będą się posuwały od ulicy Szadkowskiej, bo tam się będziemy włączać w kanalizację deszczową. Tak, że na razie dojazd do szkoły z oddziałami integracyjnymi będzie możliwy od ulicy Łódzkiej, natomiast będzie to uregulowane oznakowaniem pionowym. Dojeżdżający do znajdujących się tam nieruchomości no i pojazdy budowy,. Żaden inny pojazd, włącznie z komunikacją autobusową nie powinien się znajdować na terenie budowy – mówi Piotr Pacelt, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zduńskiej Woli.

 

Dyrektor Pacelt nie sprecyzował, kiedy Kilińskiego ponownie zostanie otwarta. Ale pewne jest, że najpierw, wykonawca musi uporać się z budową kanalizacji deszczowej.


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski