Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Kilińskiego będzie zamknięta
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 05 maja 2017 20:44

 

Ulica Kilińskiego już niedługo będzie zamknięta dla ruchu. Na jakim odcinku, dlaczego i na jak długo?

 

Już od poniedziałku ulica Kilińskiego zostanie zupełnie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku między ulicami Łódzką a Szadkowską. Oczywiście nie dotyczy to pojazdów budowy i mieszkańców Ma to związek z rozpoczętą przebudową tego odcinka tej powiatowej drogi. Realizujący tę inwestycję, będą także starali się wyjść naprzeciw rodzicom, dowożącym dzieci do znajdującego się tam zespołu szkół. Chodzi oczywiście o względy bezpieczeństwa.


- Na pewno prace będą się posuwały od ulicy Szadkowskiej, bo tam się będziemy włączać w kanalizację deszczową. Tak, że na razie dojazd do szkoły z oddziałami integracyjnymi będzie możliwy od ulicy Łódzkiej, natomiast będzie to uregulowane oznakowaniem pionowym. Dojeżdżający do znajdujących się tam nieruchomości no i pojazdy budowy,. Żaden inny pojazd, włącznie z komunikacją autobusową nie powinien się znajdować na terenie budowy – mówi Piotr Pacelt, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zduńskiej Woli.

 

Dyrektor Pacelt nie sprecyzował, kiedy Kilińskiego ponownie zostanie otwarta. Ale pewne jest, że najpierw, wykonawca musi uporać się z budową kanalizacji deszczowej.


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski