Reklama
24 Lipca 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Do końca roku zostało 161 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Amatorzy górą! [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 10:54

 

 

 

 

 

Amatorzy Zapolice inkasują na swoim koncie kolejne 3 pkt. Tym razem na własnym stadionie pokonali wyżej notowanego rywala – Unię Męka Sieradz.


Choć to goście objęli prowadzenie już w 7. minucie spotkania, to jednak później Amatorzy przejęli dowodzenie na boisku. W 30. minucie wyrównał Kacper Matusiak, a minutę później prowadzenie gospodarzom dał Kacper Gała. Do przerwy miejscowi zawodnicy prowadzili 2:1. Po zmianie stron obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje podbramkowe. W 57. minucie bramkarza Unii ponownie pokonał Kacper Gała, a chwilę później swoją drugą bramkę strzelił Kacper Matusiak. W 80. minucie Unia zniwelowała straty, trafiając na 4:2. W końcówce spotkania dwa trafienia dla gospodarzy dołożył Tomasz Woźniak i Amatorzy Zapolice wygrali 6:2 (2:1).

- Początek spotkania nie rozpoczął się dla nas dobrze. Ogólnie od początku cały mecz się nie układał, ale myślę, że z biegiem czasu to my zdominowaliśmy boisko oraz pokazaliśmy charakter. Unia Męka Sieradz to ciężki rywal i fizycznie lepszy, ale jednak to my okazaliśmy się skuteczniejsi. Graliśmy piłką, a akcje, które stworzyliśmy były składne i efektem tego jest sześć goli – mówi Kacper Matusiak z Amatorów Zapolice.

fot. M. Gołębiowska


 

Aktualizowany: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 11:09
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski