Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Kierowca... jak kamfora [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 21 kwietnia 2017 15:36Na ulicy Kaczej samochód osobowy wjechał w dom. Policja stara się ustalić, kto nim kierował. Nikt nie odniósł obrażeń.

 

Gdzie jest kierowca? Przede wszystkim to pytanie z pewnością zadawali sobie policjanci, którzy dziś w południe pojechali na ulicę Kaczą na zgłoszenie o kolizji. A kolizja była nietypowa. Rozpędzone BMW (na niemieckich numerach rejestracyjnych) jadące ulicą Krótką, na zakręcie drogi nie skręciło w ulicę Kaczą, tylko wjechało wprost w przydrożną posesję. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto wyrwało część bramy i furtkę. Zatrzymało się dopiero na ścianie przybudówki domu i zawisło na grubym stalowym słupie od bramy. Za kierownicą auta nikogo nie było. Na miejscu dla pasażerów, policjanci zastali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, mieszkańców okolicy, którzy stwierdzili, że kierowca uciekł z miejsca kolizji.

 

- Według ich relacji, kierowca – ich znajomy – zaraz po kolizji oddalił się. W tej chwili trwają czynności zmierzające do ustalenia jak przebiegało to zdarzenie, jak również ustalenia kierowcy. Wszystkie możliwości bierzemy pod uwagę, nawet to, że to kierował któryś z rych dwóch mężczyzn, ale wstępne rozpoznanie wskazuje, że faktycznie była trzecia osoba. (..) Gdy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani – mówi asp. Robert Latus, rzecznik zduńskowolskiej policji

 

Biorąc pod uwagę okoliczności kolizji i rozmiar zniszczeń, stróże prawa nie mają wątpliwości, że kierowca musiał jechać bardzo szybko.

 

- Takie wstępne oględziny też to otwierdzają, że musiała być dosyć duża prędkość – dodaje Latus

 

W kolizji na ulicy Kaczej, nikt nie ucierpiał.
 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski