Reklama
19 Czerwca 2018 Wtorek
Dziś imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Do końca roku zostało 196 dni.
Reklama
Reklama

 
CIB – czeka na przedsiębiorców
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 18 kwietnia 2017 18:50

Zduńska Wola jest jednym z siedmiu miast w województwie łódzkim, w którym powstało Centrum Innowacji Biznesowej. To projekt skierowany na wspieranie innowacyjności firm oraz ich internacjonalizacji. Gdzie w naszym mieście znajduje się takie centrum i jaką pomoc mogą w nim uzyskać przedsiębiorcy?

 

Centra Innowacji Biznesowej, to projekt własny realizowany przez samrząd województwa łódzkiego. Rozsiane są po całym województwie łódzkim. W naszym mieście, centrum takie otwarto przy ul. Szadkowskiej 6c, w budynku Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

 

- To miejsca, w których chcielibyśmy wspierać przedsębiorców. Przedsiębiorców na każdym etapie. Od tych, którzy zakładają swoje firmy, poprzez tych z mniejszym doświadczeniem, aż po tych z dużym doświadczeniem, ktrórzy myślą o internacjnalizacji i zdobywaniu rynków zewnętrznych. Chcemy wspierać tych, którzy chcą wprowadzać innowacje, nowe technologie, tych, którzy chcą współpracować z uczelniami, ośrodkami badawczo – rozwojowymi – mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego

 

Z przedsiębiorstwami, uczelniami, będą rozmawiać doradcy biznesowi wyłonieni w drodze konkursu. Będą ich łączyć, poznawać potrzeby jednych i drugich i kojarzyć ich ze sobą tak, aby umożliwiać skuteczny rozwój firm. Doradcy swoje działania rozpoczęli już w marcu. Czym różni się Centrum Innowacji Biznesowej, od działającego już w naszym mieście Inkubatora Przedsiębiorczości?

 

- Inkubator przedsiębiorczości wspiera małych przedsiębiorców, którzy na tym etapie chcą mieć ułatwony start. Natomiast Centra Innowacji Biznesowej mają za zadanie polączyć biznes z biznesem, ewentualnie biznas z nauką – mówi Karol Owczarek, z CIB Sieradz

 

Centrum Innowacji Biznesowej w Zduńskiej Woli, w którym na stanowisku inspektora pracował będzie Adam Kaczmarek (na zdj. pierwszy z prawej), czynne będzie w godz. 8:00 – 14 a we wtorki 9:00 – 13:00 .

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 18 kwietnia 2017 18:58
 

Komentarze 

 
#3 max 2017-04-20 20:43
Inkubator to ściema czynsze wolnorynkowe , brak profesjonalizmu .Pomysł z założenia fajny a wyszło jak zawsze.
Cytować
 
 
#2 ? 2017-04-19 10:09
a co biznesowo osiągneli Ci Panowie? skoro chcą doradzać, to mniemam, że mają wybitne osiągnięcia. No bo ile trzeba by mieć w sobie pychy i buty, żeby g..o wiedzieć, nic nie osiągnąć, a doradzać innym.
Cytować
 
 
#1 Jaś 2017-04-18 19:08
Adam Kaczmarek czyli członek zarządu powiatu z PSL. Kabaret. Pslowski misiewicz. Starosta Maciarowi pozazdrościł.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski