Reklama
21 Sierpnia 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Do końca roku zostało 133 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
CIB – czeka na przedsiębiorców
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 18 kwietnia 2017 18:50

Zduńska Wola jest jednym z siedmiu miast w województwie łódzkim, w którym powstało Centrum Innowacji Biznesowej. To projekt skierowany na wspieranie innowacyjności firm oraz ich internacjonalizacji. Gdzie w naszym mieście znajduje się takie centrum i jaką pomoc mogą w nim uzyskać przedsiębiorcy?

 

Centra Innowacji Biznesowej, to projekt własny realizowany przez samrząd województwa łódzkiego. Rozsiane są po całym województwie łódzkim. W naszym mieście, centrum takie otwarto przy ul. Szadkowskiej 6c, w budynku Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

 

- To miejsca, w których chcielibyśmy wspierać przedsębiorców. Przedsiębiorców na każdym etapie. Od tych, którzy zakładają swoje firmy, poprzez tych z mniejszym doświadczeniem, aż po tych z dużym doświadczeniem, ktrórzy myślą o internacjnalizacji i zdobywaniu rynków zewnętrznych. Chcemy wspierać tych, którzy chcą wprowadzać innowacje, nowe technologie, tych, którzy chcą współpracować z uczelniami, ośrodkami badawczo – rozwojowymi – mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego

 

Z przedsiębiorstwami, uczelniami, będą rozmawiać doradcy biznesowi wyłonieni w drodze konkursu. Będą ich łączyć, poznawać potrzeby jednych i drugich i kojarzyć ich ze sobą tak, aby umożliwiać skuteczny rozwój firm. Doradcy swoje działania rozpoczęli już w marcu. Czym różni się Centrum Innowacji Biznesowej, od działającego już w naszym mieście Inkubatora Przedsiębiorczości?

 

- Inkubator przedsiębiorczości wspiera małych przedsiębiorców, którzy na tym etapie chcą mieć ułatwony start. Natomiast Centra Innowacji Biznesowej mają za zadanie polączyć biznes z biznesem, ewentualnie biznas z nauką – mówi Karol Owczarek, z CIB Sieradz

 

Centrum Innowacji Biznesowej w Zduńskiej Woli, w którym na stanowisku inspektora pracował będzie Adam Kaczmarek (na zdj. pierwszy z prawej), czynne będzie w godz. 8:00 – 14 a we wtorki 9:00 – 13:00 .

 

Aktualizowany: wtorek, 18 kwietnia 2017 18:58
 

Komentarze 

 
#3 max 2017-04-20 20:43
Inkubator to ściema czynsze wolnorynkowe , brak profesjonalizmu .Pomysł z założenia fajny a wyszło jak zawsze.
Cytować
 
 
#2 ? 2017-04-19 10:09
a co biznesowo osiągneli Ci Panowie? skoro chcą doradzać, to mniemam, że mają wybitne osiągnięcia. No bo ile trzeba by mieć w sobie pychy i buty, żeby g..o wiedzieć, nic nie osiągnąć, a doradzać innym.
Cytować
 
 
#1 Jaś 2017-04-18 19:08
Adam Kaczmarek czyli członek zarządu powiatu z PSL. Kabaret. Pslowski misiewicz. Starosta Maciarowi pozazdrościł.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski