Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Pobiegną o puchar marszałka
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 18 kwietnia 2017 18:00

 

Zduńska Wola będzie kolejnym miastem w naszym województwie, w którym zostanie zorganizowany bieg o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Impreza ta odbędzie się pod koniec maja. Ale chętni, już teraz mogą zgłaszać swój udział. Więcej szczegółów na temat biegu, przedstawiono dziś na konferencji prasowej.

 

Bieg o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, jako jeden z jedenastu w zbliżającym się sezonie, zorganizowany będzie w Zduńskiej Woli po raz pierwszy pod hasłem I Piątka Pomarańczowej Pomocy. Bieg odbędzie się 21 maja.


- Zachęcamy do tego, by w Zduńskiej Woli bito rekordy frekwencyjne, a dla tych, którzy są do tego przygotowani, również życiowe - mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego

 

Pomarańczowa Pomoc, to charytatywna akcja w ramach której Klub Rajspot Active Sieradz już od kilku lat w całym regionie organizuje sportowe imprezy masowe, także biegi. W trakcie majowego Biegu o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, który współorganizuje powiat zduńskowolski oraz Powiatowe Centrum Kltury, Sportu i Rekreacji, zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów ulicami Zduńskiej Woli: Jagiełły, Łaską, Piwną i Kobusiewicza.

 

- Już zgłoszenia, które uzyskaliśmy są z Częstochowy, z Kalisza, z Opola, ze Zduńskiej Woli oczywiście, z Łodzi. Tak, że ten zasięg jest bardzo duży. Ponawiam zaproszenie - zachęca Michał Piotrowicz, Pomarańczowa Pomoc Rajsport Active, organizator biegu

 

Do zduńskowolskiego biegu zgłosiło się już 300 zawodników, ale zapisy oczywiście wciąż trwają. Ambasadorem imprezy, w trakcie której zaplanowano również koncerty i aukcje charytatywne, jest reprezentant Polski w maratonie, sieradzanin Artur Kozłowski. Cykl biegów o puchar marszałka województwa Łodzkiego, rozpocznie się już w przyszłym tygodniu maratonem na ulicach Łodzi.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#1 ZXC 2017-04-19 06:19
Ja tylko nie rozumiem dlaczego władzę Zduńskiej Woli tak promują pomarańczową akcję i pana Michała...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski