Reklama
26 Lipca 2017 Środa
Dziś imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Do końca roku zostało 159 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Śledzili go. Był pijany.
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 12 kwietnia 2017 19:51


Podejrzenia funkcjonariusz zduńskowolskiej policji wzbudził sposób jazdy kierowcy osobowego volkswagena. Kilka minut później okazało się, że kierowca był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,4 promila alkoholu.

kwietnia policjant Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją w czasie wolnym od służby zauważył w Tymienicach volkswagena, którego sposób jazdy mógł świadczyć, że kieruje nim osoba nietrzeźwa. O swoich podejrzeniach telefonicznie poinformował dyżurnego zduńskowolskiej komendy, który natychmiat skierował we wskazane miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusz jadąc za volkswagenem przez cały czas telefonicznie informował dyżurnego o kierunku jego jazdy. Po kilku minutach mundurowi zatrzymali wskazany przez policjanta samochód w Wojsławicach. Okazało się, że 20-letni kierowca, mieszkaniec gminy Zduńska Wola, miał w organizmie blisko 1,4 promila alkoholu. Policjanci ustalili też, że wcześniej, tym samym samochodem kierował 17-letni brat nietrzeźwego, który nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania. Starszy z braci odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Natomiast 17-latek został ukarany za jazdę bez uprawnień mandatem karnym w wysokości 500 zł.
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski