Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Spotkanie z Agą Kot [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 06:22Warsztaty o radzeniu sobie z emocjami to kolejny etap Magii słowa, projektu realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną  w Zduńskiej Woli. Gościem biblioteki była Agnieszka Kot, psycholog, fotograf, operator filmowy i współautorka książki dla dzieci „Senek” , która spotkała się z dziećmi ze świetlicy środowiskowej.

Aga Kot na podstawie „Seneka”  ( książki zilustrowanej kolażami autorki, z audiobookiem nagranym przez aktora Tomasza Kota) starała się pokazać dzieciom kilka sposobów wyrażania emocji, tych pozytywnych, budujących i tych, które nie są najłatwiejsze. Dzieci dowiedziały się po co są emocje, jak je rozpoznawać i trafnie odczytać. Opowieści autorki przeplatały się  zabawami ruchowymi. Na zakończenie „emocjonalnego ” spotkania każde z dzieci wypuściło kolorowy balon, który symbolizował  emocje. każdy z uczestników zajęć otrzymał egzemplarz książki "Senek" z autografem Agi Kot i Tomasza Kota.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Zduńska Wola. 

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski