Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
Animowali przyrodę [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 29 marca 2017 05:26„Animujemy przyrodę” – pod takim hasłem, Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała warsztaty filmowe. Co w ich trakcie robili młodzi filmowcy – amatorzy?


Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli przy współpracy z Wytwórnią Filmów Oświatowych w Łodzi zorganizowała wczoraj ekologiczne warsztaty filmowe z realizacji animacji rysunkowej dotyczące przyrody.  

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas piątych ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Zduńskiej Woli. Młodzi filmowcy amatorzy, krok po kroku zapoznali się z podstawami tworzenia animacji, nauczyli się jak budować scenariusz
i własnoręcznie wykonali scenografię. Warsztaty zakończyły się realizacją filmów przyrodniczych zatytułowanych „Rozwój rośliny”, „Jaszczurka na polowaniu”, „Od ziarenka do drzewa” i „ Cykl życia”.

Warsztaty odbyły się pod kierunkiem Pauliny Szewczyk. Zajęcia były doskonałą okazją dla młodzieży do zapoznania się z językiem filmu,  sprzętem wykorzystywanym na co dzień do profesjonalnej produkcji filmowej i możliwością konsultacji z doświadczonym filmowcem.

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski