Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Od jutra – zapisy do szkół i przedszkoli
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 20 marca 2017 13:20Od jutra ruszają zapisy do szkół i przedszkoli. Potrwają 2 tygodnie. Prowadzone będą wyłącznie drogą elektroniczną.

 

W oparciu o przepisy nowej reformy oświaty, w Zduńskiej Woli, po przekształceniach gimnazjów, od 1 września działać będą szkoły podstawowe numer: 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 i 13. Do klas „zerowych” można zapisywać dzieci nie tylko do przedszkoli, ale także do szkół podstawowych numer 4, 5, 6, 9, 11, 12 i 13. Rodzice uczniów obecnych klas szóstych mogą wnioskować o to, by ich dzieci kontynuowały naukę w szkołach podstawowych przekształconych z gimnazjów. Rodzice przedszkolaków, jeśli chcą by ich dziecko nadal uczęszczało do tego samego przedszkola, powinni złożyć w danej placówce stosowne oświadczenie.

Zapisy ruszają 21 marca i potrwają do 4 kwietnia. Na stronie internetowej www.zdunskawola.pl można będzie kliknąć na zakładkę w głównym sliderze, która przekieruje do systemu Vulcan i umożliwi zapisanie dziecka do wybranej szkoły lub przedszkola.

 

Więcej na ten temat : w artykule „Rekrutacja - po nowemu” na Ezdunska.pl z 9 marca oraz na www.TELEWIZJACENTRUM.pl .

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski