Reklama
18 Sierpnia 2017 Piątek
Dziś imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Do końca roku zostało 136 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Ktokolwiek widział...
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 16 marca 2017 19:45Zduńskowolska policja wciąż poszukuje mężczyzny widocznego na zdjęciach, który podejrzewany jest o kradzież pieniędzy z bankomatu przy ulicy Łaskiej.

 

Do zdarzenia doszło 23 września 2016 r. w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej w bankomacie znajdującym się naprzeciwko ulicy Szkolnej, obok banku PKO BP. Wówczas, nieustalony dotąd sprawca, wykorzystał fakt nieudanej próby wypłacenia pieniędzy z bankomatu przez pokrzywdzonego, a następnie dokonał kradzieży gotówki.

Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli wydał zarządzenie o publikacji karty akt z prowadzonego postępowania z wizerunkiem mężczyzny, który mógł obserwować zdarzenie, a jego dane nie są znane.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, lub posiadają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży pieniędzy, prosimy o telefoniczny kontakt z prowadzącym postępowanie – 43 8244346 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli – 43 8244311.

fot.: Policja w Zduńskiej Woli

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 

Komentarze 

 
#2 Paul Iszynel 2017-03-17 23:44
Mogę się mylić, ale to chyba Wojtek spod siódemki
Cytować
 
 
#1 Jasiu 2017-03-17 00:34
Rany boskie :(
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski