Reklama
23 Sierpnia 2017 Środa
Dziś imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Do końca roku zostało 131 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Drzwi Otwarte w PG nr 1 [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 13 marca 2017 21:12

 

 

Ostatni czwartek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Już od rana licznie odwiedzali nas zaproszeni goście...”


Jako pierwsze pojawiły się grupy przedszkolne z czterech zduńskowolskich placówek. Już od progu były gorąco witane przez starszych kolegów z PG1. Było oczywiście zwiedzanie szkoły, przyglądanie się pracy nauczycieli i uczniów. Można było zapoznać się z wizualizacją przyszłych pracowni przygotowanych dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 4.

 

Jednak największe atrakcje czekały cierpliwie w sali gimnastycznej. Tam nasi mili goście z wielką ochotą wzięli udział w licznych zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich. Czego tam nie było! Konkurs bajkowy, gry sprawnościowe, pokaz jazdy na rolkach. Przysłowiową wisienką na torcie było przedstawienie przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego i uczniów PG1. Trudno było się rozstać z gościnnymi gospodarzami.

 

Po południu na zaproszenie społeczności PG1, w murach naszej szkoły pojawili się starsi uczniowie. Wielu z nich przybyło z rodzicami.

Zgromadzonym widzom przedstawiono prezentację multimedialną dotyczącą historii szkoły. Wszyscy z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowieści, jak toczo się życie szkoły – to w czasie obowiązkowych zajęć i to inne, ważne, ciekawe – później. Wrażenie na widzach zrobiły relacje dotyczące wizyt zaprzyjaźnionych studentów z wymiany zagranicznej, opowieści o koloniach i zimowiskach, spotkaniach absolwentów, którzy po latach chętnie i ze wzruszeniem odwiedzają mury dawnej szkoły.

 

Miłym akcentem było przedstawienie w języku angielskim przygotowane przez zespół nauczycieli tego przedmiotu i uzdolnionych uczniów naszej szkoły.

Rozmowy, dyskusje, wiele pytań, na które starali się odpowiedzieć wszyscy pracownicy i uczniowie PG1, świadczyły na pewno o dużym zainteresowaniu takim spotkaniem”.

 

Informacja: PG nr 1

fot.: PG nr 1Aktualizowany: poniedziałek, 13 marca 2017 21:39
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski