Reklama
23 Stycznia 2019 Środa
Dziś imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Do końca roku zostało 343 dni.
Reklama
Reklama

 
Magda Femme - w malowniczych plenerach Tunezji [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 21 lutego 2017 14:42Magda Femme, po platynowej płycie za singiel „Jestem na tak” nie zwalnia tempa. Teledysk do swojej najnowszej piosenki „Z TOBĄ DO GWIAZD” zduńskowolanka nakręciła w Tunezji. Przeczytaj, co Magda powiedziała nam o swoim najnowszym singlu i pracy nad teledyskiem... (Teledysk – na www.TELEWIZJACENTRUM.pl w zakładce /wasze prezentacje/) Czy podoba Wam się nowa piosenka Magdy?

 

Z TOBĄ DO GWIAZD” to najnowsza piosenka Magdy Femme, którą nie tylko wykonuje, ale także jest autorką muzyki i tekstu do tego utworu. Videoclip powstał niedawno w malowniczych plenerach Tunezji. Produkcja muzyczna, to dzieło pionierów muzyki elektronicznej, duetu B&F. Utwór wydała wytwórnia ZPR Records

 

Magda, w jakim miejscu, momencie swojej drogi zawodowej jesteś w tej chwili?

 

Trudno powiedzieć.. nigdy tego w taki sposób nie traktowałam. Robię całe życie to co kocham.. organicznie jestem zespojona z muzyką i tak pozostanie na zawsze. Jestem teraz, po latach pracy w tej branży dużo spokojniejsza.. znam ten rynek i podchodzę do pracy ze sporym dystansem.

 

Platynowa płyta za singiel "Jestem na tak" z pewnością dodała Ci pozytywnej energii i jeszcze większej motywacji do dalszych twórczych działań?

 

Oj, zawsze tak jest.. w 2014 dostałam złotą płytę za ostatni krążek " Retro Love" i potem platyna za singiel... to dobry dla mnie czas. Czy to motywuje? Oczywiście!! nadaje sensu pracy.. ale też pokazuje, że nie możesz teraz zrobić niczego gorszego:)

 

"Z tobą do gwiazd" to piosenka w zupełnie innym klimacie i charakterze niż "Jestem na TAK". Czy w tym był jakiś inny zamysł, niż pokazanie siebie słuchaczom po prostu z innej strony?

 

Ja zawsze tworzyłam po swojemu. Muzyka pop to szerokie pojęcie. Z Nowatorem siłą rzeczy zrobiliśmy coś bliżej regge.. „Z tobą do gwiazd” to też taneczny utwór, ale już bardzo nowocześnie brzmiący, to produkcja bardzo młodych producentów robiących karierę na świecie.. A ja lubię poszukiwać...i nigdy sie nie zatrzymuję.

 

Zdjęcia do videoclipu realizowaliście w Tunezji. Wydaje się, że świetnie pasują do tej piosenki. Czy Ty jesteś zadowolona z tej realizacji?

 

Bardzo.. to jeden z takich pomysłów, który udało mi się zrealizować w 100%. Chciałam mieć piękne przestrzenie, przeważającą sepię w kolorach i dziką surową naturę... Klip jest filmowy i niepretensjonalny... uwielbiam ten obrazek.


Czy możesz coś jeszcze ciekawego opowiedzieć o pracy przy tym teledysku, poza tym oczywiście, że mogłaś podziwiać przepiękne tunezyjskie krajobrazy?

 

Praca była naprawdę trudna. Poważny upał a my przez 7 dni w plenerze... w pełnym słońcu i makijażu.. na bosaka na rozgrzanym piachu czy asfalcie:) Jedną z ciekawostek jest to, że ujęcia z "płonącą" suknią o zmroku to przypadek, ponieważ samochody które nas wiozły, wszystkie zakopały się w piachu. Nie potrafiły wzajemnie się wyciągnąć a my wiele godzin siedzieliśmy w ciemności i czekaliśmy aż ktoś wpadnie na pomysł jak nas zawieźć do hotelu... no i w tej nudzie nakręciliśmy piękne ujęcie wykorzystując tylko światła samochodów...

 

Czego możemy spodziewać się dalej? W jakim kierunku pójdzie Twoja twórczość? Czy możesz zdradzić nam już jakiś pomysł? Kiedy następny singiel? - jaki będzie?

 

Kiedy następny - nie wiem..sporo teraz pracy nad tym singlem, równiez w Tunezji.. ponieważ piosenka ma swoją wersję angielską i właśnie zaczynamy promocję tego utworu i klipu w stacjach radiowych i TV właśnie w Tunezji.. To bardzo przyjazny kraj pełen życzliwych ludzi.... Poza tym, czeka mnie spora trasa koncertowa. Wiec mam nadzieję, że w okolicach września uda mi się wypuścić kolejną piosenkę.

 

Jesteś Zduńskowolanką. Tęsknisz czasem za tym miastem?

 

Często przejeżdzam przez Zduńską Wolę i wszystko wraca:) pamiętam przecież tak wiele,,swoje pierwsze kroki na scenie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej.. Moje miasto na pewno mnie ukształtowało... Na pewno dzięki ludzim, którzy pokazali mi scenę, pracę z głosem jestem tym kim jestem..i za to wszystkim  przy tej okazji baaardzo dziękuję:)

Dziękuję za rozmowę.

 

Z Magdą Femme : piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, zduńskowolanką

Rozmawiał : Sławek Cybulski. 


 

 

Komentarze 

 
#4 DARIO 2017-02-22 12:19
UTWÓR KOZAK - MEEEEEEEEGA WPADA W UCHO A SAM KLIP - MISTRZOSTWO SWIATA!
Cytować
 
 
#3 kaz 2017-02-22 11:06
Nie zauważyłem na tych zdjęciach "malowniczych plenerów"
Cytować
 
 
#2 Jancio 2017-02-21 16:27
Przesłuchałem go kilka razy. Na początku nic specjalnego, ale za każdym kolejnym razem coraz bardziej mi się podobał.. Wpada w ucho. Pozdrawiam Panią Magdę:)
Cytować
 
 
#1 abc 2017-02-21 15:49
utwór....tragedia:/
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski