Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Predatory i lodowy tron [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 01 stycznia 2017 19:08


Ledowe „roboty” w towarzystwie DJ'a, lodowe rzeźby i zabawę pod gwiazdami. A na deser, tradycyjny, ale niezmiennie fascynujący pokaz sztucznych ogni. To wszystko przygotowali dla mieszkańców organizatorzy Sylwestra Pod Gwiazdami, na którego przybyły pod Ratusz setki zduńskowolan, by przywitać 2017 rok. (Film – na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)


W Zduńskiej Woli, sylwestrowa zabawa rozpoczęła się w tym roku znacznie wcześniej niż zwykle. A to za sprawą objazdowej sceny, która już od godziny 21:00 zawitała po kolei na 5 największych osiedli w tym mieście: do Karsznic, na Południe, Zachód, Osmolin i na osiedle 1000-lecia. Dwa ledowe roboty, rodem z „Predatora”, w asyście DJ „Webstera”, przy rytmach muzyki klubowej i największych hitów minionego roku, pozytywnie „nakręcały” mieszkańców osiedli do wyjścia z domów i wspólnej zabawy.


A tuż przed północą, zduńskowolanie kontynuowali wspólną zabawę już przy Ratuszu, na tradycyjnym Sylwestrze Pod Gwiazdami. Ponieważ zima jak dotąd skąpi nam śniegu, tym większym zainteresowaniem cieszyły się ustawione pod Ratuszem lodowe rzeźby. Na lodowym tronie, można było rozsiąść się wygodnie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A nowy - 2017 rok, zduńskowolanie przywitali hucznie, blaskiem kolorowych sztucznych ogni, które rozświetliły niebo nad miastem.
 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 02 stycznia 2017 10:34
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski